Обручка — це не просто стильний аксесуар, це символ і нагадування про близьку людину. Цей тип прикраси може викликати цілий асоціативний ряд і спливаючі в пам’яті події, тільки через одного погляду на кисть руки. Коштовність вважається традиційною практично в кожному народі світу. Але той факт, що обручка — це частина традиції, сьогодні абсолютно не означає про необхідність відповідно зовнішнього вигляду. В сучасності пари все частіше підбирають собі індивідуальні, що не парні, обручки. Зараз мова піде саме про жорсткому варіанті аксесуара. Підібрати обручку жіноче під будь-який фасон сукні дуже легко. Під час вибору і придбання потрібно тримати в голові думка про те, що жіноче обручку стане невід’ємною частиною стильного щоденної бази. Даний тип прикраси буде з вами день у день, на будь-якому заході або подію. Акцентуючи увагу саме на цей факт, буде простіше зрозуміти, який дизайн жіночої коштовності підійде під смак і стиль.

Якщо питання дизайну індивідуальний зважаючи особистісних переваг, то якість бажано в будь-якому випадку. Жіночий аксесуар для такої події має бути ідеальним, але не тільки зовні, але ще і з боку деталізації і техніки. У ювелірному салоні Золотий Вік представлені саме ті моделі, в якості яких можна бути впевненим. Також радує і асортимент, серед якого наречена точно знайде свою ідеальну жіночу коштовність.

Жіноче обручку в стилі мінімалізм — це тренд?

Секрет гарного стилю сьогодні простий: чим менше деталей, тим краще. Якщо тренди і мода — це саме те, що подобається і коригує стиль, тоді варто звернути увагу на мінімалізм. Мінімалізм — сьогоднішня класика. Цей стиль не виходить із трендів вже кілька сезонів поспіль. Статус класики заслужив своєю універсальністю та лаконічністю. Так як зараз в пріоритеті комфорт, і цей аспект стосується всіх сфер, і навіть стилю, мінімалізм заслужено займає почесне місце в модному просторі.

Жіноче обручку в стилі мінімалізм — це ідеальний варіант для дівчат, які прагнуть стежити за актуальними течіями в моді. Модель буде легко поєднуватися з різними аутфітамі і іншими аксесуарами з колекції. Питання металу вирішується на основі розраховується бюджету. Для такого типу прикраси, яке буде носитися щодня, краще вибрати 585 пробу золота або 925 пробу срібла. Безумовно, є більш бюджетна альтернатива з 375 проби золота, але вона досить примхлива в щоденному використанні.