Domestos — це серія дезінфікуючих засобів.

Застосовується для збирання та дезінфекції будинків та громадських місць. Знищує різні хвороботворні мікроорганізми і віруси. «Доместос» актуальний для дезінфекції санітарних приміщень, миття підлоги і стін, столів, і навіть прання одягу. Підходить для використання в повсякденному житті.

Активним інгредієнтом Domestos є гіпохлорит натрію, який виділяє до 95% активного хлору. Це найсильніша дезінфікуючий засіб, що знищує більшість хвороботворних бактерій. Універсальний гель даної марки має великий спектр застосування:

  • дезінфекція туалетів;
  • миття ванних кімнат, раковин, душових кабін, плитки;
  • миття підлоги і стін, вікон ПВХ;
  • чистка обладнання;
  • знезараження каналізаційних труб.

Гель Domestos https://www.domestos.com/ також відрізняється очищує, освітлюючим дією і вбиває цвіль.

Дане дезінфікуючий засіб підходить для генерального прибирання квартири. Концентрат для миття підлог — розчин. Щоб засіб було зручніше переливати в тару, в упаковці є мірний ковпачок. Пропорції розведення залежать від мети обробки.

Підлога, стіни і інші поверхні обробляються чистою тканиною з розчином Domestos. Після миття почекайте 10 хвилин, а потім знову промийте поверхні чистою водою. Не використовуйте для мармурових, паркетних або нелакованих дерев’яних підлог.

Сантехнічні вироби промиваються розчином, а концентрат наноситься на сильно забруднені ділянки. Також через 10 хвилин очистіть губкою або щіткою і змийте водою. Концентрат «Доместос» знищує цвіль, іржу і вапняний наліт.

У лінійку «Доместос» входять гелі для прання. Для них характерні більш низька концентрація хлору і наявність ароматичних добавок. Можна прати з ним тільки білу білизну. Не використовувати для делікатних тканин — шовку, шифону, віскози.

Один ковпачок з гелем розрахований на п’ять літрів води. Замочіть в ньому речі, залиште на годину. Якщо немає особливих забруднень, то прати не треба, тільки ретельно полоскати. Domestos — це дезінфікуючий засіб на основі хлору, тому працювати з ним треба тільки в рукавичках, щоб захистити шкіру рук від неприємних реакцій.