Плями на одязі можуть з’явитися у кожного, і як завжди несподівано і не в потрібний момент. Видів плям безліч, тому, не слід відразу панікувати і хапати різні засоби у вигляді солі, соди та інше, а спочатку варто дізнатися походження плями, щоб правильно підібрати засіб для його видалення.

На сайті https://him.market/catalog/udalenie_pyaten_pyatnovyvodnye_sredstva/seitz11/ пропонується великий асортимент професійних засобів для виведення плям, які можна підібрати до видалення плям різного походження.

Для усунення плям існують кілька правил, яких потрібно дотримуватися.

правило №1

Плями можуть мати різну історію походження. Перш ніж починати застосовувати те чи інше засіб для усунення плями, потрібно зрозуміти, яким чином воно утворилося і що цьому передувало. Залежно від «етіології» плями необхідно підбирати і потрібний для виведення плям. Наприклад, якщо пляма більшою мірою кримінальна жиру, то для усунення його ніяк не підійде для виведення плям, за допомогою якого можна видалити пляму від кави або крові. Тому, нехай пляма навіть застаріле обов’язково потрібно постаратися дізнатися його походження і потім підбирати спеціальний засіб.

правило №2

Як правило, чим свіжа пляма, тим легше його усунути. Для цього можна просто випрати річ з правильним порошком. Якщо ж пляма залишилося незмінним, то тут вже без потрібного засобу для виведення плям не обійтися.

правило №3

У разі якщо пляма старе, то потрібно розуміти, якою б порошок або мило не застосовувалося, його вже не видалити в силу того, що та субстанція, яка зробила пляма, вже добре в’їлася в волокна тканини, закріпилася там і влаштувалася. Тут вже без важкої артилерії не обійтися. Тому, потрібно застосовувати хімічні засоби для виведення плям, які точно усунуть пляма і не зашкодять тканини.

правило №4

Воно говорить про передбачливості, яка полягає в тому, що перед тим, як застосувати більш агресивний засіб для виведення плям, потрібно спочатку дізнатися його дію на тканину. Для цього можна шматочок вироби намочити засобом і поспостерігати, як тканина буде реагувати на засіб для виведення плям. Якщо не буде ніяких наслідків для тканини після ретельного полоскання, то такий засіб цілком можна застосувати.