Зробити власну ванну кімнату ще більш функціональною і привабливою не складно, якщо відповідально поставитися до покупки сантехніки. Часто встановити в цьому компактному приміщенні повноцінну ванну немає ніякої можливості, тому рішенням стає монтаж душової кабіни. Вона демонструє відразу кілька важливих переваг, економлячи вільний простір, знижуючи витрату води, роблячи приміщення більш просторим і надаючи йому ефектний зовнішній вигляд. Всі душові кабіни можна розділити на дві категорії за наявністю піддону. Якщо душова кабіна не має піддону, то бічні панелі і дверцята встановлюють безпосередньо на підлогу, а слив необхідно вмонтувати в плитку. Перевагою даного варіанту є більш естетичний зовнішній вигляд всієї конструкції. У той же час монтаж відбувається досить складно, а при готовому ремонті виконати таку установку буде практично неможливо без серйозних витрат.

Щоб купити душову кабіну в СПб за вигідною ціною досить скористатися представленим сайтом. Компанія постійно розширює каталог своїх товарів, що дозволяє врахувати будь-які переваги в процесі вибору. Використання якісної сантехніки від перевіреного бренду стане гарантією комфорту і вигідної покупки.

Альтернативним варіантом є душові кабіни з піддоном. Вони відрізняються максимально простий інсталяцією, а також зручні у використанні і прості в плані догляду. У той же час душ з коритцем виглядає не так витончено, надаючи всієї конструкції більш громіздку форму. Якщо ж купити душову систему в СПб з витонченим дизайном, то можна отримати ідеальне рішення, яке буде відмінно виглядати практично в будь-якому інтер’єрі.

На що звернути увагу при покупці душової кабіни?

Варто завчасно визначитися з формою і площею меблів. Більшість моделей мають в своїй основі квадрат, сторони якого можуть мати розміри від 60 до 200 см. Тут все залежить від особистих переваг і розмірів приміщення. Кабіни бувають квадратними, овальними, напівкруглими або прямокутними.

Глибина визначається висотою бортика. Найбільш компактною залишається дрібна кабіна, глибина якої не перевищує 5 см. Середній варіант залишається самим функціональним, і в той же час не буде виглядати особливо громіздко. Глибокі піддони від 20 см дозволять також купати дитину або домашнього вихованця. Матеріал виробництва визначається відповідно до бюджету. Для виготовлення панелей зазвичай використовується скло, яке володіє високими експлуатаційними показниками, а піддон можна створити з використанням сталі, чавуну, кераміки або акрилу.