Щоб процес приготування їжі був не таким стомлюючим, варто купити кухонний очисник повітря (наприклад тут). Він помітно поліпшить якість повітря, освіжить атмосферу, прибере настирливі запахи. Готувати в такій обстановці легко і приємно, як на морському узбережжі.

Пристрій очистить від хвороботворних і грибкових мікрочастинок, наповнить корисними аніонами і зволожить до потрібного ступеня простір. Разом з відчуттям комфорту прилад створить в підсобному приміщенні зону оздоровлення з оптимальним мікрокліматом. Замість втоми ви отримаєте заряд бадьорості т оптимізму.

Кухонний очищувач повітря ATWFS — озонатор іонізатор

Цей потужний очищувач повітря для кухні має широкий спектр дії, чому сприяє його багатофункціональність. ATWFS здатний повністю знищити мікроби, грибки, бактерії, наситити простір аероіонами (дихати стане набагато легше) і зволожити нагріте від працюючої плити повітря.

Кухонний очищувач повітря ATWFS - озонатор іонізатор

Пристрій, крім кухні, можна застосовувати в житлових і підсобних приміщеннях: коридорах, коморах, ванних, санвузлах. Його робота створить комфортні умови:

  • поліпшення якості вдихуваного повітря відразу відчую люди, схильні до ГРВІ та хронічних хвороб, які страждають алергією і астматики;
  • виробляється озон нейтралізує специфічні запахи випарів, диму, запліснявілі і дезінфікує приміщення;
  • утворені приладом негативні іони змусять осісти вниз тверді зважені частинки (пил, ворс і ін.)

Кухня, мабуть, найбільшою мірою потребує очищення повітря від продуктів горіння метану, найдрібніших частинок жиру, кіптяви, які затримуються спеціальними фільтрами. Після цього чистий і збагачене повітря подається назад.

Неймовірно ефективний очищувач повітря ATWFS легко встановлюється в будь-якому зручному місці або кріпиться на стіні, незалежно від розташування розетки. Довгий провід (1 м), великий радіус дії і настроюється режим роботи роблять цей прилад незамінним помічником на кухні.

Кухонний очисник повітря JM-05: озонатор іонізатор

Компактний мобільний озонатор іонізатор JM-05 можна застосовувати в будь-яких кімнатах з площею до 20 кв. м. Він створить комфортну обстановку на робочому місці в офісі, буде корисний у новобудовах для нейтралізації випарів формальдегіду, і, звичайно ж просто необхідний на кухні.

Кухонний очисник повітря JM-05: озонатор іонізатор

Очисник повітря легко впорається з найдрібнішими частинками кіптяви і диму (включаючи тютюновий), нейтралізує жирні випаровування і діоксид вуглецю, змусить осісти пил і мікроорганізми, що витають в повітрі.

Як озонатор, JM-05 здатний повністю стерилізувати приміщення і усунути сторонні запахи тютюнового та іншого диму, ліків, випарів формальдегіду, гару. Малопомітне пристосування здатне:

  • довгі роки захищати від вірусів та інфекцій;
  • дезінфікувати кондиціонери та іншу побутову техніку;
  • знижувати ризик прояву різних хронічних і гострих респіраторних захворювань.

Діючи як іонізатор, універсальний прилад для кухні істотно покращує загальне самопочуття, стримує інтенсивність впливу випромінювання від електронних та електроприладів, відчутно покращує якість повітря, сприяє профілактиці інфекційних захворювань і оздоровленню атмосфери.

Очисник повітря F2 — іонізатор для дому

Більшість сучасних воздухоочистителей працюють відразу в декількох режимах: очищення повітря від різних твердих і рідких мікроскопічних домішок, дезинфікування від бацил і мікробів, зволоження, дезодорування. Але є й прилади певної дії, як, наприклад, портативний очищувач повітря іонізатор F2.

Очисник повітря F2 - іонізатор для дому

Міні-пристрій з розмірами 60 х 105 х 30 мм легко переноситься в будь-яку зону проведення часу. Воно ефективно працює на площі до 20 кв. м. Прилад можна встановити в розетку без додаткових пристосувань і займатися справами в підсобних приміщеннях або відпочивати з комфортом. Іонізатор F2 можна брати з собою в дорогу, щоб встановити його на дачі або заміському будинку. Дія пристосування позитивно позначається на:

  • стимуляції імунної системи;
  • прискоренні метаболізму;
  • відновленню нервової системи;
  • стабілізації спокійного сну.

Досить вставити іонізатор в розетку, щоб відразу відчути полегшення, пов’язане з появою в повітрі негативно заряджених частинок повітря — аероіонів. Безпечний режим роботи забезпечений протягом 48 годин, але після обробки кімнати потрібно провести вологе прибирання, т. К. Шкідливі частинки, пов’язані аніонами, осідають на підлогу і інші поверхні.

Де купити очищувач повітря для будинку в Харкові?

Більш вигідних цін, ніж в інтернет-магазині Lutsena.com.ua, ви, мабуть, не знайдете. Це дійсно «Краща ціна», пропонована в Харкові і по Україні, причому з гарантією оригінальної продукції з відповідними сертифікатами.

Замовлення з доставкою включає в себе наявність інструкції по застосуванню приладу. Якщо знадобиться уточнення, то наш консультант охоче відповість на всі питання за контактним телефоном.