Вибір якісної сантехніки передбачає уважне вивчення асортименту моделей від різних виробників, що дозволить в результаті залишитися задоволеним своїм придбанням. Одним з найбільш популярних варіантів сьогодні залишаються інсталяції, які можна встановити практично в будь-якому заміському будинку або квартирі. Подібне оснащення буває блоковим або рамним. Блоковий варіант інсталяції нерідко називають навісним. Він відрізняється тим, що монтаж відбувається прямо на стіну. Конструкція такого унітазу з інсталяцією не є цілісною, але відрізняється доступною ціною, а також забезпечує певну свободу розміщення блоку. Підвісити систему даного типу можна тільки на несучі стіни. З огляду на технічні особливості конструкції, для її установки потрібна допомога майстра.

Їли вас цікавлять інсталяції для унітазів, то замовити їх можна на представленому сайті. Компанія пропонує покупцям безліч моделей сантехніки, яка приємно здивує своєю високою якістю збірки і чудовими експлуатаційними характеристиками. Ціни на інсталяції для унітазів приємно здивують будь-якого покупця.

Рамна інсталяція унітазу

Альтернативою навісного варіанту є рамна конструкція. В даному випадку бачок і комунікації кріпляться на надійному каркасі, для створення якого використовується пофарбована сталь або оцинковка. Дана особливість інсталяції призводить до збільшення її вартості, але в той же час конструкція виявляється куди більш міцною і довговічною. Рамні інсталяції отримали велику популярність завдяки своїй універсальності. Рама дозволяє встановити конструкцію на будь-яку стіну завдяки можливості розподілити навантаження. Висота рами регулюється за допомогою спеціальних ніжок. Процес монтажу також відбувається куди швидше і простіше.

Інсталяції бувають:

  • стандартними;
  • кутовими;
  • низькими;
  • лінійними;
  • Двосторонніми.

Вибираючи інсталяції для унітазу, не забудьте купити пісуари в Алмати, які можна замовити на представленому сайті. Найпоширенішим варіантом залишаються стандартні інсталяції, які відрізняються висотою до 110 см при ширині в 50 см. Такі системи привертають увагу універсальністю і простотою в установці. Низькі інсталяції будуть потрібні для установки унітазу на острівці і досягають висоти до 80 см. Кутові моделі ідеально підійдуть для ванної кімнати, в якій доступне простір обмежений.