як зробити стрілки на брюкахШтани зі стрілками вже дуже тривалий час залишаються найважливішою частиною гардеробу будь-якого чоловіка. В принципі, те ж саме можна сказати і про сучасних представниць прекрасної половини людства. Ми носимо штани на роботу, відвідуємо в них навчальні заклади, ресторани, здійснюємо прогулянки. Без цього предмета одягу в нинішній час не обійтися зовсім точно. Природно, що штани повинні виглядати охайно і стильно, мати чітко виражені стрілки.

І ось тут у багатьох господинь виникають складнощі, адже отримати ідеальні стрілки на брюках при прасуванні досить складно. Але ми допоможемо вам в цьому.

Читайте в цій статті:

  • Що потрібно, щоб зробити стрілки?
  • Як правильно зробити стрілки на брюках?
  • Кілька порад господиням з прасування брюк

Як погладити брюки зі стрілками правильно?

Як зробити стрілки на брюках так, щоб вони виглядали ідеально? Наберіться терпіння, і приступимо до підготовчого етапу. Зауважте, що в поспіху краще цього не робити взагалі.

Отже, щоб красиво нагладіть стрілки на брюках, вам, перш за все, знадобиться:

  • як погладити брюки зі стрілкамипрасувальна дошка або стіл з наявністю спеціального чохла, або накритий за допомогою щільної тканини;
  • звичайний прасувальний праска (функція отпарівателя вітається);
  • зволожений відрізок марлі або бавовняної тканини;
  • пульверизатор для розпилення води;
  • шпильки (при необхідності).

Перед тим, як відпрасувати стрілки на брюках, перше, що ви повинні обов’язково зробити, так це визначити тканину, з якої вони виготовлені, а точніше якість цього матеріалу і відповідні температурні режими для його прасування. Як відомо, такі дані надаються компанією-виробником у вигляді пришитою всередині вироби бирки.

Якщо все-таки бирка з будь-яких причин відсутній, то ви повинні виходити з того, що синтетичні вироби слід гладити на малій (рідше середньої) температурі праски, а предмети одягу з натуральних тканин типу вовни, бавовни або льону варто прасувати, виставивши на прасці високий температурний режим.

Проводити роботи необхідно з виворітного боку виробу. Спочатку обробіть праскою кишені, потім прокладку (якщо вона є), потім приступите до зони гульфика і пояса. Також ретельно розгладьте з’єднувальний шов ззаду пристрою. І тільки після цього приступайте до самих стрільцям.

Як робити стрілки на брюках?

Для того, щоб пропрасувати стрілки на брюках якомога точніше, гарненько розпряміть їх на прасувальної дошки за допомогою рук. Багато хто робить велику помилку, розправляючи штани прямо праскою.

Перед тим, як приступити до самого пропрасовування, слід перевірити збіг бічних внутрішніх швів штанин. Що ж стосується лінії бічного лицьового шва, то вона повинна точно збігатися з тією ж лінією шва на внутрішній частині вироби.

як нагладіть стрілки на брюкахІноді доречно при прасування брюк зі стрілками використовувати невелику подушечку для того щоб підкладати її під верхні частини штанин, в той час, коли ви пропрасовуйте нижні. Це необхідно, щоб уникнути прояву виворітних швів, яких в подібних предметах одягу, як правило, присутня досить багато.

При цьому не забувайте підкладати марлю або вологу бавовняну тканину. Використовуйте пульверизатор.

Після того як ви пропрасувати бічні частини виробу, зробіть аналогічні дії з внутрішніми частинами штанів. І тільки тепер настав час дізнатися, як гладити стрілки на брюках.

У чоловічих брюках зазвичай присутні, як на передніх, так і на задніх штанин, по дві виточки. З них і варто починати прасувати брюки зі стрілками. Такі виточки в більшості моделей переходять в кромки, які по своїй суті і є початком стрілок. Якщо занадто складно викласти штанини належним способом, скористайтеся шпильками, намітивши ними лінії, за якими повинні проходити майбутні стрілки. Таким чином, ви не будете боятися, що стрілки пройдуть не там, де це необхідно.

На наступному етапі накрийте марлею штанин і приступите до прасування. За допомогою рук натягуйте тканину, щоб стрілки виходили більш чіткими.

Існує ще одна хитрість щодо того, як погладити стрілки на брюках і зберегти їх на більш тривалий час. Скористайтеся звичайним шматком мила. Їм натирають місця проходження стрілок зсередини. Це допоможе зберегти стрілки на брюках довше.

Корисні рекомендації

блиск на брюках

Після прасування на брюках з’явилися блискучі плями? Ми допоможемо видалити їх, використовуючи підручні засоби, які є на кухні в кожної господині.

Хочете погладити піджак? Ми зібрали для вас найефективніші поради — їх ви знайдете тут. Обов’язково скористайтеся ними при прасуванні.

І ще декілька хитрощів ідеально випрасуваних брюк

Додатково можна додати в пульверизатор з водою кілька крапель нашатирю або оцту. Пропрасувавши штани з таким розчином, ви додасте стрільцям ідеальну форму і дозволите їм зберегтися на більш тривалий час. При цьому, використовуючи оцтові розчини, штани будуть не так швидко м’ятися, що дуже доречно в ситуаціях, коли ви готуєтеся до важливої ​​ділової зустрічі або ж маєте намір відвідати урочистий захід.

Слід також зауважити, що серед брюк зі стрілками нерідко зустрічаються фасони, які мають по дві виточки на колошах замість однієї, з якої, як ми говорили вище, і починається сама стрілка. В цьому випадку вам необхідно буде спочатку розгладити обидві виточки, а потім акуратно приступити до стрілки. І, природно, не забувайте про те, що кожну штанину потрібно гладити окремо. А буває, що стрілки роблять не тільки на передніх частинах штанин, а й на задніх.

Після того як ви закінчите прасування, виріб потрібно залишити на деякий час, щоб воно могло просохнути. Коли штани охолонуть, їх можна повісити в гардеробна шафа (обов’язково на вішалку!), Або ж надіти на себе. Власне, це і все. Дотримуючись вищеописаного порядку дій, випрасувати стрілки на брюках не так вже й складно. Сподіваємося, наші рекомендації допоможуть вам впорається з цією роботою.