З рудими тарганами напевно стикалися багато власників будинків, так як вони найбільш поширені в Росії. Комах темного кольору можна зустріти в квартирах набагато рідше, вони мають великі розміри і мають дуже неприємний зовнішній вигляд. Як вивести чорних тарганів, і які кошти при боротьбі з ними найбільш ефективні?

зміст:

  • Звідки з’являються шкідники?
  • Термічна обробка і ультразвук
  • Як вивести чорних тарганів народними засобами?
  • Хімічні препарати від тарганів
  • важливі моменти

Звідки з’являються паразити?

Шкідники чорного кольору можуть мати габарити від 3 до 5 см. Ці особини дуже швидко розмножуються. Вони розходяться в пошуках їжі по всій квартирі, займаючи практично всю її територію. Навіть якщо будинок міститься в ідеальній чистоті, це не гарантує захист від всюдисущих паразитів.

Несподівано виявивши чорних тарганів в квартирі, багато хто дивується, звідки вони з’явилися? Шкідники проникають в житло різними способами: від сусідів, через відкриті вікна і двері, а також через каналізацію, водопровід або сміттєпровід. Паразити зазвичай мешкають в темних зонах, недалеко від джерел води. Вони поселяються під ванною, раковиною, пральною машиною, холодильником чи ховаються під предметами меблів.

замінити антистатик для одягу Дізнайтеся, якими підручними засобами можна замінити антистатик для одягу.

Що робити, якщо в землі кімнатних квітів завелися білі мошки? Якими методами від них позбутися, не зашкодивши рослині, читайте тут.

Як позбутися від комах за допомогою термічної обробки і ультразвуку

До одного з найпопулярніших способів боротьби з чорними тарганами відносять виморожування. Після термічної обробки комахи гинуть, тому що не можуть існувати при низькому температурному режимі. Цей спосіб актуальний в тому випадку, якщо ви проживаєте в приватному котеджі, так як для досягнення бажаного результату, температура повітря в приміщенні повинна становити не вище 20С. Слід враховувати, що сильне зниження температури може стати причиною пошкодження систем центрального опалення.

Як боротися з чорними тарганами за допомогою ультразвукового відлякувача? Це пристрій не знищує, а лише відлякує паразитів. Воно видає звуки, які сприймаються комахами, як сигнал про небезпеку. Почувши їх, вони прагнуть скоріше покинути квартиру і переміститися в більш безпечне місце.

Як можна вивести великих чорних тарганів народними засобами?

борна кислота проти чорних тарганівПозбутися від шкідників допоможе борна або лимонна кислота. Змішайте засіб з жовтком, цукровим піском, ваніллю і борошном. Зробіть з отриманого складу кульки і розмістіть їх в зонах проживання шкідників. Спробувавши приманку, таргани незабаром загинуть.

Паразити не виносять запаху аміаку, тому для їх відлякування можна використовувати нашатирний спирт. Змішайте одну ложку кошти з водою (1 літр) і протріть складом все поверхні і меблі. Для досягнення бажаного результату, обробку рекомендується проводити протягом декількох тижнів.

Ще один ефективний метод — це пастка. Для того щоб знищити таким способом чорних тарганів в квартирі, потрібно знати, чим вони харчуються. Комахи воліють тверду їжу, вони харчуються харчовими відходами, в разі їх відсутності, можуть їсти мило, папір, шматочки тканини. Зробити пастку дуже просто. Досить взяти велику банку, змастити її внутрішню поверхню рослинним маслом і покласти на дно приманку. Шкідники легко потрапляють всередину скляної ємності, але самостійно вибратися з неї вже не можуть.

Хімічні засоби від великих чорних тарганів

боротьба з чорними тарганамиЕфективно знищити шкідників допомагають препарати, що містять в своєму складі інсектициди. Зараз виробники пропонують великий вибір засобів від великих чорних тарганів, які випускаються у вигляді аерозолів, крейди і гелів. Найбільшим попитом користуються спреї, для того щоб знищити шкідників, їх потрібно рівномірно нанести на поверхні, попередньо закривши двері і вікна. Популярні марки аерозолів:

  • «Раптор»;
  • «Дихлофос»;
  • «Сінузан».

Гелі теж допомагають ефективно позбутися від величезних чорних тарганів. Вони дуже прості у використанні, такий склад потрібно нанести на плінтуса та інші зони, де часто переміщаються комахи. При безпосередньому контакті із засобом, шкідники гинуть.

Крейда діють за аналогією з гелями. Для того щоб знищити комах, крейдою потрібно намалювати рисочки в місцях їх найбільшого скупчення. Ще один спосіб — використання порошків, що містять інсектициди. Як вивести чорних тарганів з квартири за допомогою таких засобів? Порошок володіють тривалою дією, досить їх насипати в зоні проживання паразитів, і вони незабаром загинуть.

відмити мошок з бампера автомобіля Дізнайтеся, як відмити мошок з бампера автомобіля.

Що робити, якщо барабан пральної машини перестав крутитися, читайте тут.

Як дістати з-під барабана пральної машини предмети, дізнайтеся тут: //o4istote.ru/uxod-za-texnikoj/pod-baraban-popal-predmet/.

Слід враховувати, що хімічні препарати містять отруйні речовини, які небезпечні не тільки для шкідників, але і для людей, а також для домашніх тварин. Використовувати їх рекомендується, в точності дотримуючись інструкції виробника. Потрібно враховувати, що у паразитів з часом виробляється звикання до інсектицидів, крім того, ефект від впливу отруйних речовин може знизити вода. Як вивести великих чорних тарганів, якщо на них не діють інсектицидні засоби? Для того щоб швидко досягти бажаного результату, необхідно не тільки обробити препаратом приміщення, але перекрити комахою доступ до джерел рідини.

Важливо! Процедуру рекомендується проводити в захисному одязі. У приміщенні не повинно знаходитися людей і домашніх тварин. Після проведеної обробки, в квартиру слід повертатися не раніше, ніж через п’ять годин.

важливі нюанси

Якщо обробка проводиться в багатоквартирному будинку, висока ймовірність того, що паразити зникли ненадовго і незабаром повернуться від сусідів. У разі виявлення великих чорних тарганів в квартирі, необхідно вжити комплексні заходи. Знищення комах має здійснюватися не в окремому приміщенні, а в усьому під’їзді чи будинку.