Боротьба з гризунами, особливо з щурами, ведеться не одне століття. Багато хто задається питанням, як же позбутися від щурів назавжди. За допомогою комплексного підходу і різних засобів можна постаратися виправити цю актуальну проблему.

зміст:

  • Щури в приватному будинку і на дачі
  • Народні засоби боротьби
  • Позбавлення квартири від щурів
  • ефективність боротьби

Щури в приватному будинку і на дачі

В період осінніх холодів в приватному секторі з’являється не одна особина, а ціле нашестя шкідників. Багатьох власників турбує проблема, як можна позбутися від щурів в приватному будинку.

Ефективна «газова» атака допоможе зменшити чисельність сірих особин. Головну роль в цьому відіграють шматочки підпалені шкурки. Можна використовувати кролячу або будь-який інший натуральне хутро. Покласти підпалені шматочки слід в тих місцях, де з’являються шкідники. Цей запах буде їх відлякувати.

Важливо! Подпалівать шкурки потрібно на вулиці, щоб уникнути отруєння.

Реальне дію приносить і боротьба з щурами в приватному будинку. Щоб виверткий ссавець не потрапило в підвал або льох, необхідно підготувати приміщення. Виводять назовні труби треба прикрити міцної сіткою. Слід обкурити приміщення сірчаної шашкою, закривши перед цим вхід.

Важливо! Необхідно грунтовно провітрити приміщення після обкурювання шашкою.

Досвідчені дачники придумали багато методів, як позбутися від щурів на дачі. Відлякування небажаного гостя сприяє поширення запахів рослин, розкладених пучками по периметру дачі:

  • чернокорня;
  • молочаю;
  • чорної бузини;
  • часнику;
  • перцевої м’яти;
  • рябчика.

висушити джинси за 5 хвилинДжинси — практична і зручна річ в гардеробі. Але джинсова тканина має один недолік — вона довго сохне. Дізнайтеся, як висушити джинси за 5 хвилин.

Як правильно гладити фату, ми розповімо тут.

У ролі приманки можна ще використовувати і об’ємний посудину з водою, не долитого до краю приблизно на 20 см. На край такого судини прикріплюється шматочок ласощів. Спокусившись за їжею, сірий шкідник потрапляє в воду і вже не зможе звідти вибратися.

Порада! Головне, щоб посудину з водою був доступний для влізання в нього несподіваного гостя.

Розкиданий по території дачі скляний порошок сприяє відлякування гризунів.

Запах формаліну або гасу хитрі ссавці не переносять і йдуть. Цими коштами потрібно провести обробку приміщень на дачі.

Народні засоби боротьби

засоби проти щурівІснує багато способів, як вивести щурів з дому народними засобами. Позбутися від шкідників можливо за допомогою вугільної або деревної золи, яка володіє лужними властивостями. Необхідно розсипати її, і вона прилипне до їх лапок. Слизової золу, вони ковтають смертельну їжу.

Суміш з гіпсу з борошном в рівних пропорціях, при поїданні її гризуном, ущільнюється і застигає в шлунку після того, як він зап’є її водою. Цей варіант можна використовувати як найбільш безпечний варіант для людини в приготуванні, щоб позбутися від щурів в будинку.

Прожарені до темного кольору дрібні шматочки пробки на свинячому салі, будуть прекрасної ароматної приманкою для хитрого ссавця. Необхідно розставити маленькі ємності з обсмаженої пробкою і водою поруч. Запиваючи приманку, звір гине від набряклої всередині пробки.

З суміші ячмінного борошна, гліцерину, вуглекислого барію і сиру робляться маленькі кульки і присипаються борошном. Готову зліплена отруту і ємності з водою розкладають в місцях, де зазвичай водяться сірі особини.

Важливо! Готувати суміш необхідно тільки в рукавичках.

Позбавлення квартири від щурів

як позбутися від щурівЯк можна без зусиль позбутися від докучливих щурів в квартирі, підкажуть перевірені традиційні способи. Шкідники можуть проникати в житлове приміщення з каналізації, сміттєпроводу і навіть унітазу. Дієвий спосіб предметної боротьби з ними — це крисоловка. За допомогою приманки всередині можливо постаратися їх зловити. У ролі приманки можна використовувати хліб, ковбасу, шматочки сиру, м’яса і навіть отруту. Щуроловки слід прив’язати до більш стійкого предмету, щоб маленький звір не потяг її. Як можна зробити щуроловки своїми руками, про це розповість відеоролик в кінці статті.

Винищити підступних гризунів можливо за допомогою кішки. Страх перед кішкою змушує їх не вторгатися на небезпечну територію. З давніх часів коти вважалися оберегом житла. Але для цього тварина повинна мати «дворової» досвід. Тільки вони знають, як спритно зловити щура у власній квартирі. Кішка повинна бути «вуличної» породи.

Допомогти оптимально позбутися гризунів може сертифікований ультразвуковий прилад, який ставиться в місцях їх появи. Звукова хвиля діє дратівливо, відлякує і змушує бігти шкідників з житла.

позбутися від грибка в душовій кабініРекомендуємо дізнатися, як позбавитися від грибка в душовій кабіні і пральній машині.

Які тканини потрібно стирати на режимі Делікатне прання, читайте тут.

Як зробити отруту для тарганів з борною кислотою, ми розповімо тут.

Позитивний результат боротьби, також як ймовірність точно зловити щура в домашніх умовах, залежать від своєчасного прийняття раціональних дій.

Звільнитися від сірих шкідників можливо і за допомогою клею. Він наноситься на невеликий шматок картону і ставиться в місця їх проживання в житловому приміщенні. Бранець потрапляє в клей. Спійману видобуток необхідно нагодувати отрутою, потім можна втопити або викинути.

Щоб не впустити сірого «шпигуна» в приміщення, потрібно замазати всі наявні дірки. Необхідно використовувати суміш битого скла з бетоном, або залізні листи.

Важливо! Пластик, монтажна піна і дерево не підходять для закладення дір.

Ефективність боротьби з пацюками

Гризуни — рознощики небезпечних інфекцій для людей. Вони також завдають серйозної шкоди майну. Селяться в тих місцях, де є умови для постійного доступу їжі і розмноження свого потомства. У сараях намагаються бути ближче до домашніх тварин, де тепло і їжа. Вони надають багато неприємних клопотів.

Головним засобом від щурів в домашніх умовах є ідеальний порядок і чистота. Необхідно ретельніше стежити за виносом сміття і за очищенням прилеглої території, дотримуватися ідеальний порядок, щоб щури не проникли в квартиру. Не допускайте щілин і дірок — це прекрасна лазівка ​​для шкідників.