Як виправити завислий ноутбук і «синій екран смерті»

Якщо у вас виникла проблема з вашим ноутбук, швидше за все, ви зможете виправити її самостійно. Ми збираємося поділитися деякими з основних проблем, з якими стикаються люди, і про найпростіший спосіб знову почати роботу.

У цьому простому керівництві ми розповімо вам про все, від впертого застиглого ноутбук до жахливого «синього екрану смерті» Windows.

Як усунути завислий ноутбук

Ми всі були там, ви займаєтеся чимось важливим на своєму ноутбуці, і все зависає. Ваш мозок приходить в замішання, розмірковуючи, чи варто запустити знову.

Зазвичай ноутбуки роблять наше життя нескінченно краще. Однак бувають випадки, коли вони перевантажені, або нова програма могла вплинути на її роботу і т. Д Цього слід було очікувати … іноді. Ключовим моментом тут є пошук проблеми. У ноутбука повинні бути певні характеристики, такі як швидкість обробки 1 ГГц або вище і мінімум 1 ГБ (32 біта) ОЗУ. Якщо вам не вистачає оперативної пам’яті, швидше за все, вам доведеться її збільшити, щоб ноутбук працював нормально. Для покупки оперативної пам’яті вам доведеться відвідати магазин з деталями ноутбуків, наприклад, zeto.ua.

Спробуй спочатку діспетчерз Адачі

Дуже ймовірно, що ви запускали кілька програм, і він просто перегрівся. Схема номер один в цій ситуації — натиснути Ctrl + Alt + Delete. Це викличе ваш диспетчер задач, і ви зможете завершити будь-яку (або все) програми, щоб побачити, чи повернеться вона до життя.

Спробуйте перезавантажити

Якщо це не спрацює, вам доведеться зробити те, що вам все одно скаже будь-який хороший спеціаліст з ІТ-підтримки — перезавантажитися. Утримуйте кнопку живлення протягом п’яти секунд, і сподіваюся, він увімкнеться знову без проблем.

Ідеї ​​з пошуку та усунення несправностей для роботи з «синім екраном смерті»

Хоча «синій екран смерті» (BSOD) Windows завжди лякає, часто Windows виправляє його автоматично. Він опрацює деякі дані за лаштунками і проаналізує їх за вас, а потім перезавантажить комп’ютер. Коли ви бачите BSOD, запишіть код помилки на випадок, якщо вона не буде усунена автоматично.

Швидше за все, до теперішнього часу ви повернетеся до роботи (в Windows 7 і 10 буде виконуватися автоматичний аналіз). Однак, якщо ви помітили, що як і раніше все не так, ви можете продовжити розслідування.

Введіть код помилки в браузер, і ви, ймовірно, побачите кілька результатів. Дотримуйтесь всіх рекомендацій надійних сайтів, таких як сама Windows або партнерські сайти.

Якщо ви продовжуєте регулярно отримувати BSOD (після його усунення), у вас може бути несправне обладнання, і вам потрібно зателефонувати ІТ-фахівця.

Поради щодо усунення неполадок при оновленні Windows

Якщо ви намагаєтеся оновити операційну систему до останньої і найкращою версією Windows, перевірте свій ноутбук:

Достатньо місця. У Windows 10 вам буде потрібно 16 ГБ вільного місця на основному системному диску (зазвичай C

Ознайомтеся з повними специфікаціями і вимогами, якщо ви купуєте новий ноутбук і хочете встановити Windows. Більшість з них будуть відповідати критеріям, але якщо Windows важлива для вас, ваш ноутбук повинен бути сумісним.

Довідка щодо усунення неполадок при перезавантаженні програмного забезпечення в Windows

Windows 10 обноляется автоматично. Хоча це добре в теорії, це означає, що система перезавантажується, і це може бути, коли ви щось робите важливу.

На щастя, ви можете уникнути цієї проблеми, запросивши оповіщення перед оновленням. Це означає, що Windows перед перезавантаженням ввічливо запитає вас, зручне час для вас.

Щоб змінити цей параметр, перейдіть в «Налаштування» — «Центр оновлення Windows» — «Додаткові параметри» — «Повідомити про перезапуск за розкладом».

Сподіваюся, ви ніколи не зіштовхнетеся з «синім екраном смерті» або будь-якими серйозними проблемами, але якщо ви зіткнетеся з ними, ви знаєте, що можете спробувати вирішити їх мирно і спокійно, перш ніж бігти за допомогою.