Незважаючи на акуратність, ви примудрилися поставити пляму на вашому улюбленому пуховику?

Причин появи плям може бути маса: це і погана погода (дощ, сльота), і обід на ходу, і неякісні миючі засоби.

Але як очистити пуховик так, щоб на ньому не залишилося і сліду від плям? Сьогодні ми розповімо, як видалити плями з пуховика за допомогою різних засобів.

Сьогодні ви дізнаєтеся про такі нюанси видалення плям з пуховика:

  • Використовуємо господарське мило
  • Лимонний сік вам на допомогу
  • Нашатир і перекис — ефективний метод
  • Кухонна сіль вам в допомогу
  • Жирні плями на пуховику — використовуємо бензин
  • Засіб для миття посуду
  • Засоби побутової хімії
  • важливі рекомендації

Використовуємо господарське мило

Якщо ви виявили плями на пуховику, не поспішайте засмучуватися, можна обійтися і без глобальної прання. Вам допоможе господарське мило. Беремо 2 ст.л мила і розмішуємо в 200 мл води. Господарське мило в деяких випадках замінюють рідким: беруть змочену в отриманому розчині губку і протирають пляму.

Важливо: щоб уникнути розлучень плями рекомендується протирати від країв до середини. Завершивши роботу, повісьте пуховик сушитися.

Лимонний сік вам на допомогу

Зі старими слідами на куртці вам допоможе впоратися лимонний сік. Ні в якому разі не використовуйте лимонну кислоту! Нанесіть сік на пляму і залиште на півгодини. Через зазначений час замийте виріб за допомогою порошку або будь-якого миючого засобу.

Нашатир і перекис — ефективний метод

Як вивести плями на пуховикуЯкщо плями на пуховику дуже в’їдаються, вам допоможе суміш з нашатирю і перекису. Ефект приголомшливий!

Приготування: змішайте нашатир і перекис (пропорція 1: 1) і нанесіть на місце забруднення.

Буквально через півгодини від плям не залишиться і сліду. Якщо забруднення все ж залишилися — обробіть виріб ще раз. Після цього обов’язково сполосніть пуховик з використанням миючого засобу.

За допомогою цього методу можна позбутися і від жовтих плям, що з’явилися на пуховику після тривалого зберігання його в шафі.

Порада: Нашатир залишає після себе дуже їдкий запах, для його видалення досить вивісити пуховик на балкон.

Кухонна сіль вам в допомогу

Як видалити жирну пляму з пуховикаЯкщо ви помітили на своєму пуховику масну пляму, не варто засмучуватися. Але пам’ятайте: чим швидше ви проведете обробку плями — тим більше шансів, що від нього не залишиться й сліду. Помічницею при виведенні таких плям є звичайна сіль.

Спосіб приготування: в невеликій кількості води розмішайте 1 ст. л. солі до утворення кашки. Отриману суміш нанесіть на місце забруднення.

Через приблизно 60 хвилин заберіть сіль, що залишилася щіточкою з м’яким ворсом. Після цього оброблену ділянку протріть розчином з соди (1 ч.л. на 200 М.Л. води), потім сполосніть проточною водою. Всі! Залишилося тільки висушити пуховик і знову радіти улюбленої речі!

Жирні плями на пуховику — використовуємо бензин

Очищений бензин є ефективним засобом в боротьбі проти старих плям від жиру. Беремо шматочок ганчірочки, змоченою в бензині, і протираємо місце забруднення. Після цього пуховик замивалося, використовуючи господарське мило і споліскуємо водою. Готово! Видалити жирну пляму з пуховика таким методом дуже просто!

Засіб для миття посуду

Ще одним хорошим методом в боротьбі з сильними плямами вважається будь-який засіб для миття посуду. Воно включає в себе інгредієнти, здатні розщеплювати жир. Нанесіть засіб на пляму і через півгодини заперіть виріб.

Нерідко залишаються плями на пуховику після прання. Позбутися від них також допоможе водний розчин миючого засобу для посуду (1 ч. Ложка на 200 мл.

Засоби побутової хімії

З острахом ставитеся до використання засобів для виведення плям, які можна купити в магазинах. Перш ніж обробити таким засобом пляма, потрібно поекспериментувати на непомітній ділянці одягу і переконатися в результативності кошти, після чого його можна буде використовувати на видних місцях.

Важливо: Перед використанням уважно прочитайте інструкцію!

важливі рекомендації

Наступні рекомендації допоможуть вам продовжити життя своєму пуховику:

  • Щоб після прання на куртці не залишалися розводи, використовуйте виключно рідкий миючий засіб.
  • Дотримуйтесь правил зберігання світлих пуховиків — зберігайте виріб в розгорнутому вигляді. Завдяки цьому можна уникнути появи жовтих плям.

Сподіваємося, наші поради допоможуть вам видалити навіть найскладніші плями, щоб ви комфортно почували себе в улюбленому одязі!