Якщо ви хочете після кожного прання отримувати повністю суху білизну і не чекати, поки воно саме висохне, найкращим рішенням буде придбати сушильну машину (можна на сайті https://electrolux-market.by/).

Однак сьогодні ринок просто переповнений різної побутової технікою, в тому числі і сушарками, так як же вибрати дійсно ідеальний варіант? Для цього слід просто орієнтуватися на основні параметри, порівнюючи їх з власними бажаннями, можливостями та умовами.

Тип пристрою

Автоматичні сушильні машини можуть бути:

  • вентиляційні;
  • конденсаційні.

Принцип роботи першого типу полягає в тому, що відпрацьований вологе повітря викидатися в вентиляцію по спеціальному шлангу.

Більш сучасні сушильні машини конденсують вологу в рідину, яка осідає в спеціальному знімному резервуарі. Після сушіння його необхідно витягнути і просто вилити воду. Плюс конденсаційної конструкції полягає в тому, що таку машину можна встановлювати в будь-якому приміщенні, не піклуючись про наявність вентиляції.

Втім, якщо ємність для конденсату для кого-то здасться незручним варіантом, то можна купити сушильну машину з функцією відведення води в каналізацію за допомогою шланга точно так же, як це передбачено в пральній машині.

управління

Управління сушильної машиною Electrolux

Весь процес роботи сучасної машини повністю контролюється електронікою. Пристрої обладнані сенсорними клавішами і LCD-дисплеєм, на якому відображається процес роботи сушильної машини і індикація. Щоб зрозуміти значення кожної кнопки, почитайте інструкцію російською мовою, який передбачений на все легально продаються моделі.

функції

На жаль, пересушити або, навпаки, не досушити білизна дуже просто. Часто це відбувається, коли користувач сушить за часом, на «око». Тому виробники звертають всю свою увагу на розробку нових технологій для сушки за принципом залишкової вологості, а сушку за часом залишають в якості додаткової опції.

Сушка по вологості має численні автоматичні режими. Стандартні програми «під праску» і «в шафу». У першому випадку, білизна не досушивается повністю, а залишається трохи вологим, у другому — білизну можна відразу надягати або ховати в шафу.

У сушильних автоматах поширена класифікація програм по виду тканини — бавовна, льон, синтетика, шерсть, а також за типом речей — джинси, сорочки, спортивний одяг та т д.

установка

Що стосується монтажу сушильного автомата, тут існує два варіанти: монтаж отдельностоящего і вбудованого пристрою. Незалежно від цього, і в тому і в іншому випадку є можливість установки пристрою в колону, тобто на або під пральною машиною. Для реалізації останнього способу, в комплект пристрою входить спеціальні кріплення.

Найпростіший і прийнятний спосіб — встановлення сушильної машини поряд з пральною машиною в ванній кімнаті. Це дозволить заощадити час і сили за перекидання випрані речей з пральної машини безпосередньо в сушильну.

висновок

Незважаючи на те, що за ціною сушильні автомати сильно перевершують пральні машини, попит на них все рівно високий. Справа в тому, що якість сушіння в машині і на повітрі можна навіть порівнювати.

Ви повинні розуміти, що сушіння білизни в режимах, що передбачають високу температуру, знезаражують білизна, що робить його повністю безпечним. До того ж з таким пристроєм вам не доведеться чекати цілодобово, коли випрані речі висохнуть, щоб потім витрачати час ще й на прасування.

У режимі максимальної сушки білизна висихає всього за 15-20 хвилин, після чого воно майже не вимагає прасування. Погодьтеся, це заощаджений час варто того, щоб придбати, встановити і користуватися сушильної машиною. Ну і тактильний фактор теж має значення — білизна після сушильного автомата стає набагато м’якше і приємніше на дотик.