На початку навчального року всі дорослі зайняті підготовкою школярів. Чи йде дівчинка в перший клас або це її завершальний рік навчання, їй будуть потрібні різні речі: зошити, підручники, одяг, канцтовари тощо Але одне з найважливіших придбань — якісний шкільний ранець для дівчинки. Оскільки від його ергономіки буде залежати її безпеку і здоров’я.

критерії вибору

Підбираючи самий підходящий варіант рюкзака для дівчинки, необхідно звертати увагу як на його зовнішній вигляд, якість виготовлення, наявності різних кишеньок, так і на такі характеристики, що дозволяють зберегти здоров’я дитини:

  • Ремінці. Ці елементи повинні бути міцними, щоб витримати часто велику вагу ранця і в той же час не тягнутися і не рватися. Щоб ремені не врізалися в плечі дівчинки, вироби повинні бути досить широкими, і обладнані м’якими підкладками. В обов’язковому порядку повинні знаходитися регулювальні замки для настройки довжини ременів.
  • Ортопедична спинка. Цей елемент створено так, щоб повторювати природний контур дитини, тобто дозволяє правильно підтримувати поставу. В області попереку знаходиться валик, що приймає на себе основну масу ранця. Безпосередньо ж спинка повинна бути жорсткою, однак для зручності іноді вибирають пружну підкладку, яка виготовлена ​​з «дихаючого» матеріалу.
  • Світловідбивачі. Цей яскравий декор ранців зробить малюка набагато більше помітне на проїжджій частині, тому не потрібно применшувати їх наявність. З урахуванням прийнятих ПДР під час слабкої видимості або вночі всі пішоходи зобов’язані мати на одязі мати світловідбивачі.
  • Маса. З урахуванням ГОСТ порожній ранець повинен мати масу не більше 1000 г, а вага повного рюкзака — не більше 15% ваги учня (для першокласників 3000 г). Однак мало підібрати рюкзак, який підходить під ці критерії, потрібно також простежити за його вмістом.
  • стильний образ

    Під час вибору ранця потрібно врахувати смаки дівчинки, тобто необхідно дізнатися думку школярки. Не обов’язково купувати класичні «жіночі» забарвлення: рожевий, червоний, білий. До уваги дорослих пропонуються ранці з різними оригінальними квітами, принтами, що створюють стильний образ для будь-якої школярки.

    З проблемою, який вибрати шкільний рюкзак для дівчинки багато питань не виникає. Велика кількість яскравих забарвлень, світлі відтінки (найкраще, з переважанням червоного), блискітками і всілякі візерунки. Природно, тут можуть мати думки різні переваги. Певні дівчата іноді вибирають готичні ранці чорного кольору, тому неодмінно порадьтеся зі школяркою перед придбанням, тільки так можна зробити вдалу покупку.