Наскільки приємно прибирати квартиру, якщо під рукою є спеціальні механізовані «помічники». Адже в цьому випадку прибирання стає більш простою і ефективною, приємною і швидкою.

І сьогодні ми розповімо, як вибрати парову швабру так, щоб не пошкодувати про здійснену покупку.

Сьогодні ми розкриємо вам такі секрети:

  • Чому вибір парової швабри повинен бути ретельно?
  • Якість і вартість
  • Парова швабра — яку вибрати і на що звертати увагу?

Чому вибір парової швабри повинен бути ретельно?

Вибір парової швабри Слід зазначити, що парові швабри вже який рік витісняють механічні швабри, що пов’язано з простотою роботи з цим апаратом.

Більшість господинь з гідністю оцінили швидкість роботи пристрою і його додаткові можливості.

Але є і ті, хто розчарувався в апараті, стверджуючи, що це просто маркетинговий хід. Хто ж тут правий, і будете ви насолоджуватися роботою сучасної швабри?

Щоб не розчаруватися, потрібно чітко визначити вимоги до сучасної швабрі. Після цього підберіть відповідну вимогам модель. А ми розповімо, як вибрати парову швабру, відгуки про яку іноді досить суперечливі.

Якість і вартість

Природно, що вартість парової швабри на порядок вище її дерев’яного «побратима», а тому до вибору пристрою слід підходити дуже уважно. Однак не потрібно прагнути придбати модель, оснащену десятками різних функцій.

Якісне пристрій не може бути одночасно економічним і багатофункціональним. Таким чином, досконала покупка буде радувати вас зовсім недовго. Але і на занадто дешеві моделі швабри не варто задивлятися, оскільки вони, швидше за все, будуть неякісними.

Парова швабра — яку вибрати і на що звертати увагу?

Існує кілька вимог, які потрібно враховувати при виборі парової швабри.

Час роботи пристрою

Виріб середньої потужності може працювати без перерви не більше двадцяти хвилин, після чого парової швабри потрібно дати трохи часу охолонути. Якщо у вас невелика за розмірами квартира, вистачить і такого приладу, адже з його допомогою можна без праці очистити всю квартиру за раз. Більш потужні апарати можуть працювати без перерви в середньому 30 хвилин, що дозволяє з його допомогою прибрати площа побільше.

Габарити

Парова швабра - яку вибратиРозміри парової швабри можуть бути різними, вага деяких моделей досягає 5 кг. Яку ж модель краще вибрати?

Для цього просто уявіть, як ви будете проводити очистку вертикальних поверхонь, тримаючи важке обладнання на вазі протягом хоча б п’яти хвилин.

Погодьтеся, захочеться вибрати швабру невеликого розміру. Адже чим менше розміри апарату, тим він маневреннее.

Єдиний мінус маленьких виробів в тому, що вони оснащені бачком для води невеликого розміру, а значить, зможуть обробити невелику за розмірами площу.

Якщо ви зупинили погляд на швабрі великого розміру, то краще вибирати моделі, оснащений довгою ручкою — з ними набагато простіше проводити прибирання.

функціональність швабри

Природно, що чим більше функцій має пристрій, тим воно буде дорожче. Саме тому потрібно заздалегідь визначитися з тим, як ви будете використовувати парову швабру. Якщо ви збираєтеся мити нею підлоги, то не потрібно купувати дорогі вироби з різними насадками.

Якщо ж ви будете використовувати парову швабру не тільки для очищення підлогового покриття, потрібно вибрати більш функціональний апарат, за допомогою якого можна проводити прибирання різних поверхонь. Правда, тут слід враховувати, що впоратися на «відмінно» з усіма видами робіт один пристрій не зможе — якісь роботи парова швабра робитиме краще, якісь — гірше.

Крім того, відсутність досвіду і вправності часто призводить до того, що навіть після використання найякіснішого апарату на поверхнях залишаються непривабливі розлучення.

Враховуємо подачу пара

Виробники оснащують вироби подвійний подачею пара. Ця функція застосовується при попередньому відпарюванні занадто забруднених поверхонь.

Як вибрати парову швабруЯкщо ви збираєтеся проводити прибирання після ремонту, то, звичайно ж, краще додатково заплатити за таку дуже потрібну функцію.

При покупці перевіряйте, чи можна додатково регулювати подачу пара.

Адже це важливо тому, що різні поверхні по-різному реагують на пар. Це дозволить вам зберегти оброблювані вироби в цілості. І регулятор стане відмінним доповненням до вашої швабрі.

Довжина кабеля

Оцінюючи цей параметр, не забувайте, що довжина кабелю повинна бути такою, щоб ви змогли з комфортом прибирати у всьому будинку, не перебуваючи в пошуку вільної розетки для підключення приладу. Тому краще, якщо кабель буде довшим, ніж відстань, на яке ви будете його розтягувати.

Тепер ви знаєте, як вибрати парову швабру, на які параметри звертати увагу. Можете сміливо йти в магазин за покупкою, яка буде правильним вибором і не розчарує вас.