Сучасні виробники можуть запропонувати широкий асортимент складської техніки, яка відрізняється високими експлуатаційними характеристиками. Найбільш доступним, і в той же час досить функціональним варіантом залишаються гідравлічні візки, при покупці яких варто приділити увагу кільком важливим параметрам. В першу чергу враховують рівень вантажопідйомності, який повинен відповідати навантажень під час експлуатації обладнання. Ручна тюхтій зазвичай має вантажопідйомність в районі 1-2 тонн, але можна скористатися і моделями з параметром до 5000 кг. Від вантажопідйомності залежить вартість моделі, тому немає причин використовувати візки з високим параметром, якщо це значення на практиці не затребуване.

Якщо вас цікавить якісна гідравлічний візок ас 25 в СПб, то купити її можна на представленому сайті. В каталозі сайту представлена ​​тільки якісна техніка, а її детальний опис дозволяє істотно полегшити покупку. Уважні фахівці дадуть відповідь на додаткові питання при оформленні замовлення. Ціни на гідравлічні візки на сайті роблять їх покупку вигідним рішенням.

На що звернути увагу при виборі візка?

Робочим інструментом візки виступають вила. Щоб підібрати візок з відповідними вилами, необхідно знати формат палет, на яких розташовується вантаж. Багато компаній використовують в своїй роботі європалети, які мають розмір 1200х800. З цієї причини вила повинні мати конструкцію відповідного формату. Оптимальним значенням є довжина 1150 мм. Ширина вил зазвичай не перевищує 550 мм. Якщо потрібно доставити палети нестандартних розмірів, то тут можна скористатися конструкцією з вилковим блоком до 1070 мм по ширині.

Особливості експлуатації візки також потрібно враховувати при її покупці, включаючи такі параметри:

  • Рівень вологості;
  • Температурне значення;
  • Частота і якість догляду;
  • Можливість контакту з хімічними реагентами.

Ці параметри в першу чергу впливають на вибір роликів. Поліуретановими колесами оснащують більш доступні варіанти візків. У той же час матеріал досить зносостійкий. Нейлон відрізняється низьким опором коченню. Візки з такими колесами зручні в плані управління. Суцільнолита гума для коліс дозволяє зробити візок практично безшумною. Таке покриття коліс дозволяє вберегти покриття на складі від руйнування.