У сучасному світі дуже часто люди, коли купують нові спальні меблеві предмети, то природно замислюються і про нові матрацах. Але не всі знають, як їх правильно вибрати. Тому давайте розглянемо докладніше, як вибрати матрац для двоспальному ліжку. В першу чергу, необхідно пам’ятати, що головними критеріями при його виборі є саме вага, зріст, а також наповнювач самого матраца.

Необхідно відзначити, що матраци для двоспальних ліжок поділяються на три основні групи. Це класичні, безпружинні і ортопедичні. Кожен з даних типів має свої позитивні особливості і недоліки. Тому перед його придбанням необхідно знати всі сторони. У класичних матрацах є залежні і незалежні пружинні блоки. У незалежних кожна пружина упакована окремо.

Така перевага дозволяє уникнути корозійних процесів. Безпружинні матраци є конструкцією, яка наповнена штучним м’яким наповнювачем. Це може бути натуральний або штучний латекс, бавовна, кокосові волокна, овеча шерсть. Але на сьогоднішній день все частіше використовується для наповнення матраців саме поролон.

Ортопедичні матраци — це лікувальні матраци, які дозволяють підтримувати положення тіла під час сну в рівному положенні. Такі матраци дозволяють спокійно і комфортно спати абсолютно всім людям, але лікарі особливо рекомендують їх людям з проблемами спини. Отже, як же вибрати правильно ортопедичний матрац для двоспальному ліжку. В першу чергу, потрібно точно визначити розміри матраца. Для цього виміряйте ліжко, з урахуванням того, що він повинен щільно прилягати до бортів. Тепер необхідно визначитися з жорсткістю матраца.

Для людей, які мають вагу від 60 кілограм, можна сміливо вибирати м’які матраци. Тим, які важать понад 95 кілограмів, відмінно підійдуть саме жорсткі матраци. Перед тим, як вибирати натуральний наповнювач, упевніться в тому, що він не викликає алергічних реакцій.