Для обстановки квартири або будинку завжди купуються дивани.

Ці предмети меблів можуть бути різних видів в залежності від конструктивних особливостей, виконуватися з різними оббивними матеріалами. Індустрія м’яких меблів сьогодні розвинена добре, що дозволяє вибрати диванні вироби в легкомаркет будь-який вид дивана за вельми привабливою вартості.

Що потрібно враховувати при виборі дивана

Навіть якщо диван купується в інтернет-магазині, не буде зайвим відвідати звичайний меблевий магазин, щоб відчути виріб, посидівши на зразках виставкового варіанту. Як правило, диван підбирається під розмір приміщення. Якщо воно дозволяє придбати кутовий диван великого розміру, то слід враховувати, скільки приблизно людей може на ньому сидіти. Втім, так треба чинити, якщо виріб вибирається і для невеликого приміщення.

Важливим фактором при виборі дивана є матеріал оббивки. Адже виріб повинен гармонійно вписуватися в заданий стиль інтер’єру, оббивка повинна прослужити довгі роки. Адже предмет м’яких меблів купується надовго, змінювати його щорічно у багатьох не представляється можливим.

Поряд з цим, купуючи диван, необхідно зробити правильні вимірювання вироби, свого зростання, параметри дверних прорізів, щоб не було проблем з доставкою дивана, і виключити ймовірність його пошкодження або нанесення дефектів на оббивну тканину. Правда, сьогодні дивани перед доставкою обертаються спеціальною плівкою, але де гарантія того, що вона під час транспортування не порушується.

Дивани можуть мати різні конструктивні особливості. Сьогодні виділяють багато різновидів таких предметів, основними з них є:

  • розсувні дивани, які можна використовувати і як місце для сидіння, і організувати спальне місце. До таких моделей можна віднести диван «книжку», модель «танго», «клік-кляк» та ін .;
  • висувні дивани можуть бути представлені моделями «єврокнижка», «дельфін», «конрад» та ін .;
  • розсувні вироби часто представлені «французькою розкладачкою», успіхом користуються моделі «акордеон» та ін.
  • Кожен їх видів диванів має свої переваги і недоліки. Хоч як би описувалися різновиди диванів, кожен покупець вибере саме, той виріб, який буде відповідати його вимогам і перевагам. На сайті https://legkomarket.ru/ є відмінна можливість вибрати саме такий диван.