Запитай у будь-якої господині, чого вона боїться найбільше — велика частина відповість, що переїзду в нову квартиру. І не дивно, оскільки переїзд, згідно з народною мудрістю, дорівнює пожежі. На організацію перевезення речей йде маса часу і сил, крім того, нерідко щось може загубитися в дорозі. Правда, пов’язано це, частіше за все, з неправильного упакування речей. Сьогодні ми розповімо, як упакувати речі при переїзді так, щоб ця робота не відняла у вас багато сил, і ви зуміли довезти абсолютно всі речі.

Зміст статті:

 • Підготовка до переїзду — що потрібно пам’ятати?
 • Самостійна упаковка речей при переїзді
 • Упаковка речей при переїзді — дотримуємося послідовність
 • Сумісність речей — про що не потрібно забувати?

Підготовка до переїзду — що потрібно пам’ятати?

Для переїзду заздалегідь запасіться цілим списком необхідних для транспортування предметів:

 • Упаковка речей при переїздіміцний скотч;
 • коробки різного розміру;
 • газети;
 • тканина;
 • папір;
 • повітряно-бульбашкова плівка;
 • міцні пакети різного розміру;
 • маркер для підпису тари.

Самостійна упаковка речей при переїзді

Існує кілька правил, яких слід дотримуватися при транспортуванні речей і предметів побуту в нове житло. Так, наприклад, не потрібно відразу ж хапатися за посуд та інші крихкі вироби. Найкраще почати з упаковки невеликих і міцних предметів: одяг, білизна, книги. І тільки в останню чергу збирайте меблі, обладнання, великі предмети.

Важливо: щоб не втратити цінні предмети, папери і документи, гроші, їх краще всього взяти разом з собою, склавши в окрему і міцну папку або коробку.

Існує одне важливе правило, якого дотримуються фахівці з вантажних перевезень. Так, вага коробки не повинен бути вище 30 кг. Перевірити це досить просто, якщо під рукою немає ваг: спробуйте зрушити ящик великим пальцем. Не вийшло? Значить доведеться перекладіть частину предметів в іншу коробку.

Упаковка речей при переїзді — дотримуємося послідовність

Щоб проведення робіт пройшло максимально швидко і якісно, ​​необхідно пам’ятати про декілька важливих нюансів, які пов’язані з грамотної послідовністю збору і транспортування речей.

Так, спочатку збираємо речі з шафи і антресолей. Постільна білизна, штори та інші вироби з тканини кладемо в міцні пластикові пакети. Обов’язково підпишіть всі пакети, адже білизна та рушники знадобляться вам в новій квартирі відразу ж.

Як правильно упакувати речі для переїздуПісля цього можна приступати до упаковки книг. Періодичні видання (книги, журнали, брошури) найкраще складати в стопку по 20 штук і обернути в папір. Це допоможе захистити куточки книг від пошкоджень. Точно також пакуємо диски, а потім акуратно розкладаємо їх по коробках.

Якщо між предметами і стінами коробки утворилися порожнечі, їх заповнюють м’якою тканиною або папером, а самі коробки запечатують скотчем.

Тепер можна приступати до упаковки взуття і одягу. Тут вам допоможуть валізи або об’ємні спортивні сумки, куди краще складати літні речі. Якщо є одяг, який не можна м’яти, їх краще помістити в міцні чохли.

Важливо: далі можна упаковувати посуд. Гострі вироби ножі, виделки) загортаємо в міцну папір і кладемо в коробки так, щоб вони не пошкодили упаковку. Тендітні предмети потрібно звернути в бульбашкова плівка і тонкий картон — якщо картону під рукою немає, підійдуть газети і м’яка тканина.

Каструлі і кухонне приладдя потрібно обов’язково перемотати газетами в кілька шарів, щоб не пошкодити інші предмети.

Упаковка речей при переїздіВсі речі укладаємо в тару, заповнюючи порожні місця тканиною або паперами. Це допоможе вберегти предмети від псування в разі тряски при переїзді. Щоб знати, куди ви склали тендітні предмети, підпишіть кожну коробку.

Тепер можна приступати до упаковки меблевого гарнітура. Так, всі меблі бажано розібрати і підписати зі зворотного боку все панелі. Меблі бажано загорнути в плівку і упакувати в більшу тару, поклавши на дно гофрокартон.

Виділіть декілька окремих мішків для болтів і фурнітури, щоб не втратити дрібні предмети. Якщо не вийшло розібрати меблі, всі шухлядки і дверцята заклейте скотчем. Дзеркала також захистите товстими листами і картону перетяните скотчем або міцною мотузкою.

Як ми вже сказали, побутову техніку потрібно упаковувати в останній момент. Все обладнання бажано перевозити в «рідній тарі», захистивши з пінопластом. Якщо цього матеріалу немає, його слід замінити папером. Щоб при транспортуванні не пошкодити техніку, між обладнанням і стінами коробки покладіть аркуші паперу.

Тепер ви знаєте, як краще упакувати речі при переїзді. Але і це — ще не все. Є кілька важливих порад, які обов’язково потрібно враховувати при упаковці речей.

Сумісність речей — про що не потрібно забувати?

Перш ніж приступати до упаковки, уважно ознайомтеся з наступними порадами, які допоможуть захистити речі при їх транспортуванні.

Важливо пам’ятати:

 • Одяг ні в якому разі не запаковуйте разом з фарбою, маслянистими речовинами, навіть якщо ви думаєте, що забили все максимально якісно.
 • Продукти не можна упаковувати разом з побутовою хімією.
 • Тендітні предмети потрібно перевозити окремо від гострих.
 • Легкозаймисті речовини потрібно перевозити далеко від розчинників і лаків.

Ось тепер ви точно знаєте, як правильно упакувати речі для переїзду. Сподіваємося, завдяки нашим порадам, ви довезе абсолютно всі предмети в цілості й схоронності.