Нерідко трапляються ситуації, коли вкрай необхідне швидко зібратися, одягнутися і бігти на важливу зустріч і захід.

Але що робити, якщо ви зовсім недавно випрали свої речі і костюм ще не готовий «до виходу»?

Адже ви не будете одягатися в мокре, адже легко можна захворіти, та й негарно. Ми розповімо, як швидко висушити речі, використовуючи підручні засоби.

Зміст статті:

  • Кращі методи по швидкій сушці одягу
  • Як швидко сушити вовняні речі

Як швидко висушити одяг — кращі методи

Існує досить багато способів, які допоможуть вашим речам висохнути в максимально стислі терміни. Найбільш простий з них — скористатися режимом сушіння в пральній машинці. Просто поставте віджимання на максимум і включите потрібний режим. Буквально через 7 хвилин у вас в руках буде повністю суха річ, яку потрібно буде просто погладити. Але що робити, якщо така функція відсутня? До вирішення цього питання варто підійти творчо.

Щоб швидко висушити одяг, перш за все потрібно прибрати з неї всю вологу. Для цього підійде рушник, яке відмінно вбирає воду в себе — замотайте в нього річ і скрутіть в джгут. Коли полотно намокне, тут же поміняйте його на нове. Після цього скористайтеся будь-яким з наведених нижче способів.

гарячу праску

Якщо ви хочете надіти недосохшее плаття або блузочку з тонкої тканини, то в цьому вам допоможе звичайний праска.

Як швидко висушити одягГоловне, якісно вичавити речі. Увімкніть праску (без використання функції відпарювання). Пропрасуйте сорочку з усіх боків, після цього повісьте виріб на мотузку на балконі хвилин на 10, і знову пройдіться по виробу праскою.

Якщо виникла необхідність максимально швидко просушити шкарпетки з натуральних матеріалів, зверху і під носками застелите бавовняну тканину і пройдіться по носків добре нагрітій підошвою праски.

Але що робити, якщо вам терміново знадобилося одягнути вологе виріб з вовни, при роботі з яким не можна користуватися праскою? Ми розповімо вам, як вирішити цю проблему.

Поради про те, як сушити вовняні речі

Порада: з речами з вовни потрібно бути дуже акуратними, оскільки найменша ваша помилка призведе до псування дорогого вироби.

Як висушити речі Тому при необхідності швидко висушити вовняне плаття або будь-яку іншу річ, скористайтеся феном або тепловим вентилятором. Правда, відразу варто сказати, що даний спосіб відніме досить багато часу, зате він дієвий і безпечний.

Протягом 30 хвилин сушіть виріб з усіх боків, тримаючи одяг на відстані до 30 см від приладу. Також цей спосіб підійде для сушіння шкарпеток з синтетичних матеріалів.

Другий метод — використання духової шафи. Не дивуйтесь. Цей варіант дійсно дієвий. Нагрійте духовку до максимальної температури, активуйте режим продувки і відкрийте двері шафи. Вологі речі варто сушити поблизу обладнання — просто повісьте їх поблизу на стілець. Щоб одяг висихала рівномірно, через рівні проміжки часу перевертайте речі. Перед сушінням духову шафу потрібно помити, щоб ваша одяг не пахла їжею.

До слова, цей метод також підійде і для сушіння вологих джинсів. Правда, після духової шафи вам все одно доведеться досушувати джинсові вироби праскою.

Влітку питання про те, як висушити речі максимально швидко, навіть не піднімається. Просто вивісите одяг на вулиці. Якщо погода тепла та вітряна, будь-яке плаття або сорочка стануть сухими буквально за 15-20 хвилин.