Оцет відомий тим, що прекрасно справляється з плямами і неприємними запахами. Але іноді виникає необхідність пошуку способів, як позбутися від запаху оцту. Адже оцтовий аромат вельми специфічний і навряд чи його можна назвати приємним.

зміст:

  • Усуваємо запах з одягу і взуття
  • Позбавляємо від оцтового аромату меблі і килими
  • Попереджаємо аромат оцту на тілі і волоссі
  • Чи потрібно повністю усунути запах оцту?

Виводимо запах оцту з одягу або взуття

Досить часто неприємний аромат оцту може виходити від одягу, для якої засіб застосовувалося в якості засобу для виведення плям. Господині часто використовують оцтову кислоту в побуті, так як знають про чудовій здатності усувати складні плями і забруднення. Але мало кому захочеться поширювати своєрідний аромат під час прогулянки по місту, навіть якщо за рахунок цього перевіреного методу вдалося вивести серйозне пляма з улюбленого сукні. Як же вивести запах оцту з одягу?

Найпростіший спосіб — випрати одяг з додаванням порошку або кондиціонера з приємним ароматом. Не завадить включити режим додаткового полоскання, щоб всі неприємні запахи пішли. Бажано залишити речі сушитися після прання на вулиці, щоб вони добре провітрилися.

ніж вивести запах оцтуДля речей з ніжних тканин можна використовувати інший метод. У теплу воду додайте трохи нашатирного спирту і опустіть туди річ, яка була оброблена оцтом. Одяг в розчині залишаємо приблизно на півгодини, після чого добре прополіскують і відправляємо на мотузку. Сушити бажано на свіжому повітрі.

Ще один простий і ефективний спосіб, ніж вивести запах оцту — використання соди. Потрібно зробити насичений розчин з харчовою содою, в якому ненадовго замочити одяг зі стійким оцтовим ароматом. Після замочування речі важливо ретельно виполоскати. Сушити, як і в попередніх варіантах, на повітрі. Після повного висихання бажано залишити одяг на вулиці ще приблизно на дві години.

Якщо виникло питання, як видалити запах оцту з взуття — також доречно використовувати нашатирний спирт, яким ретельно протирають туфлі і залишають на повітрі на деякий час, щоб неприємний аромат остаточно вивітрився.

Важливо! Використовувати розчини з нашатирем і содою заборонено для синтетичних тканин, так як одяг може злиняти.

Способи видалення запаху оцту з меблів і килимів

Більш складне завдання виникає при необхідності прибрати неприємний аромат з меблів або килима. З предметами інтер’єру ситуація набагато складніше. Їх через свої габарити просто випрати їх вже не представляється можливим. Але сучасні господині знають чимало коштів, як прибрати запах оцту з дивана або килима.

запах оцту на килиміПральний порошок 2 ст. л., нашатирний спирт 1 ст. л. додають до 5 літрів води. Отриманий розчин наносять на килим або меблі, від якої виходить неприємний запах. Зазвичай в процесі нанесення утворюється піна, але її легко видалити вологою ганчіркою. Після обробки можна залишити меблі висихати самостійно, а можна використовувати для просушування пилосос.

Засіб для миття посуду наноситься на попередньо змочений водою джерело оцтового запаху. Не завадить використовувати м’яку щітку для того, щоб трохи протерти місце забруднення. Залишки мильного кошти легко видалити вологою ганчіркою. Сушити вологий слід рекомендується за допомогою фена або залишити висихати самостійно.

засоби для посудомийної машини Дізнайтеся, які найкраще використовувати кошти для посудомийної машини.

Чим відчистити від нагару підошву праски, ви можете прочитати тут.

Харчова сода

Можна не використовувати розчини на її основі, а просто присипати «ароматне» місце невеликою кількістю порошку і залишити на нетривалий час. Це один з найбільш простих і ефективних способів, як прибрати запах оцту з дивана, килимів, а також з багатьох інших поверхонь.

Порада! Перед вибором методів для позбавлення від неприємного запаху в приміщенні, спробуйте просто провітрити кімнату. Оцтовий запах зникає, правда, займає це часто багато часу. Але якщо концентрація оцту не сильне, зазвичай цілком достатньо кількох годин для позбавлення від специфічного запаху.

Усунення запаху оцту з волосся і тіла

Іноді неприємний аромат відчувається від волосся або тіла людини. В такому випадку методи, як прибрати запах оцту з килима або меблів точно не підійдуть. Для вирішення такої проблеми використовують зовсім інші рецепти.

харчова содаУсунути «пахощі» тіла допоможе сіль, якою потрібно трохи протерти забруднений ділянку. Після чого просто промийте це місце водою з милом. Головне — видалити осередок запаху, щоб від нього не встигли просочитися інші предмети, зокрема одяг.

Для волосся рекомендується використовувати розчин соди і води. На літр теплої води додаємо 5 ст. л. соди. Пасма миють дитячим милом, а потім наносять на нього отриманий склад. Зазвичай вже після першої процедури від неприємного запаху не залишається і сліду. У разі якщо тонкий шлейф оцту від волосся відчувається, можна повторити процедуру кілька днів поспіль.

Чи завжди потрібно позбавлятися від запаху оцту?

Аромат від оцтової есенції або оцту своєрідний. Цей запах складно назвати приємним, особливо при високій його концентрації. Тому ми і намагаємося знайти ефективні способи, як прибрати швидко запах оцту з одягу, меблів або позбутися від нього в приміщенні в цілому. Але вірусологи мають на цей рахунок дещо інша думка.

в холодильнику з'явився неприємний запах Дізнайтеся, що робити, якщо в холодильнику з’явився неприємний запах.

Як вибрати кавомолку, читайте тут.

Чим відіпрати плями крові, ви прочитаєте тут: //o4istote.ru/udalenie-pyaten/otstirat-starye-pyatna-krovi/.

Вважається, що оцет відмінно дезінфікує, сприяє усуненню бактерій, перешкоджає розмноженню вірусів. Фахівці навіть рекомендують розпорошувати розчин оцту в певних місцях квартири:

  • на унітаз;
  • відра для сміття;
  • кухонну мийку і умивальник у ванній кімнаті;
  • обробні дошки.
  • Це дозволяє обходитися без дорогих і не зовсім безпечних сучасних хімічних засобів для дезінфекції. А при малій концентрації оцту, запах не буде триматися в приміщенні довго.