Особистий автомобіль — це предмет першої необхідності для багатьох людей. А для деяких він став невід’ємною частиною їхнього життя. Однак разом з автомобілем іноді з’являється і неприємний запах солярки на одязі. Це один з найбільш сильних і стійких запахів, який усунути досить складно. І звичайна прання, на жаль, не допоможе його прибрати, навіть якщо випрати річ кілька разів. Тому сьогодні ми хочемо з вами поділитися дієвими способами, як позбутися від запаху солярки на одязі.

зміст:

  • Усунення запаху дизельного палива з одягу
  • Як прибрати запах солярки в машині?
  • Як вивести його з бочки?

Як усунути запах солярки з одягу?

як вивести запах соляркиЯкщо ваш одяг пахне соляркою, то разова прання вас абсолютно не врятує. Так що будьте готові кілька разів обробляти постраждалі речі.

Чим вивести запах солярки з одягу? Для вирішення цієї проблеми можна використовувати такі речовини:

  • бензин;
  • кальциновану (білизняний) соду;
  • ополіскувач для тканин;
  • лимонний сік або оцтовий розчин;
  • миючий засіб для посуду;
  • суху гірчицю;
  • порошок.

бензин

Щоб вирішити проблему, як прибрати запах солярки з одягу, рекомендується покласти речі на 30-50 хвилин в таз з бензином, бажано авіаційним або екстракційним. Потім одяг потрібно випрати, використовуючи режим з замочуванням і функцію подвійного полоскання. Рекомендується також додати ополіскувач для білизни. Труднощі такого методу полягає в тому, що ці види бензину непросто дістати, до того ж вони досить дорогі. Тому краще спочатку спробувати більш прості способи.

плями від апельсина Цитрусові залишають на тканині стійкі плями. Дізнайтеся, ніж відіпрати плями від апельсина.

Які засоби допоможуть вивести жовті плями з білих речей, ви можете прочитати тут.

кальцинована сода

Постраждалу одяг можна покласти на 2 — 4 години на воду з кальцинованої (білизняний) содою, а потім випрати порошком в пральній машинці. Потрібно кілька разів повторити режим полоскання, а в кінці додати ополіскувач для білизни. Можна також прополоскати одяг вручну, додавши до води оцет або лимонний сік.

Суха гірчиця

Один з найбільш дієвих методів, як вивести запах солярки з одягу — використання сухої гірчиці. Для цього необхідно трохи порошку додати до води для замочування одягу і покласти прямо в барабан машинки. Гірчичний порошок добре прибирає запах і з шкіри: спочатку потрібно вимити руки з сухою гірчицею, а потім вже з милом.

Важливо! Не рекомендується застосовувати для прання містять хлор кошти, тому що при їх взаємодії з частинками дизельного палива утворюються випаровування з шкідливими елементами.

Якщо перераховані вище поради вам не підійшли, тоді здайте одяг у хімчистку. Тут з подібною ситуацією зустрічалися не один раз, тому допоможуть повернути вашому одязі колишній свіжий аромат.

Чим прибрати запах солярки з автомобіля?

в авто пахне соляркоюЯк прибрати запах солярки з автомобіля — це більш складне питання. Звичайна прання тут не підходить, адже випрати можна тільки чохли. У цій ситуації рекомендується здійснити наступні дії. Там, де було пляма, потрібно насипати чищення порошкове засіб. Бажано залишити двері автомобіля відкритими, щоб салон провітрити. Через добу ретельно вимити салон засобом для посуду, а після цього протерти оцтовим розчином або лимонним соком.

Миючий пилосос — це чудовий помічник і надійний спосіб, як позбутися від запаху солярки в машині. Щоб очистити салон, рекомендується взяти спеціальний засіб від масляних плям або для очищення килимів. Як правило, вони чудово прибирають запах солярки в салоні автомобіля.

Якщо ж ці рекомендації не підходять, тоді вирушайте на автомийку. Професіонали вам підкажуть, як вивести запах солярки з салону автомобіля, що можна для цього задіяти, і скільки це буде коштувати.

Очищення бочки від запаху солярки

Зазвичай бочку від запаху солярки очищають за допомогою бензину, розчинника, каустичної соди або вогню.

Важливо! Одним з кращих способів є миття бочки бензином або розчинником. Мити її треба як мінімум три рази, щоб абсолютно усунути неприємний запах. Виконуючи цю процедуру, не можна курити або запалювати вогонь — це пожароопасно!

випалювання

Випалювання — один з дієвих способів, як прибрати запах солярки з бочки. Ємність потрібно облити всередині бензином, потім підпалити. Особливу увагу потрібно звернути на те, щоб бензин ретельно намочив стінки бочки. На таку процедуру потрібно приблизно 0,5 літра бензину. Однак необхідно це робити подалі від будівель і стежити, щоб бензин або полум’я не перекинулися на траву. Потім бочку потрібно помити теплою водою, використовуючи миючий засіб, обполоснути і насухо витерти тканиною.

Можна також випалити її бензиновою лампою. Тільки довго не тримати вогонь в одному місці, щоб не зіпсувати поверхню. Після цього потрібно промити бочку всередині каустичною содою, а потім з миючої рідиною і просушити. Після просушування можна пофарбувати бочку зсередини фарбою, призначеної для металу. Вона допоможе уберегти ємність від корозії.

срібні прикраси Дізнайтеся, як почистити срібні прикраси.

Як відіпрати плями від дезодоранту, читайте тут.

Як швидко прочистити засмічення унітазу, ви прочитаєте тут: //o4istote.ru/chistota-vne-doma/zasor-unitaz/.

Каустична сода

Ще один надійний спосіб очищення бочки — використання каустичної соди і гарячої води. Його складність полягає лише в тому, щоб нагріти таку велику кількість води.

Для цього в ємність потрібно покласти 0,5 кг соди, потім залити її гарячою водою. Перед цим потрібно обов’язково продумати, куди злити використану воду, щоб вона не забруднила вашу ділянку, а також не потрапила у відкритий водойму.

Потім знову промити бочку водою з автомобільним миючим засобом, при цьому добре почистити внутрішню поверхню щіткою. Після цього добре прополоскати бочку чистою водою.

висновок

Існує маса варіантів того, як видалити запах солярки з одягу. Вибір відповідного способу залежить від наявності миючих, чистячих і підручних засобів в вашому домі. Бажано не відкладати цю процедуру надовго, тоді вирішити проблему можна швидше і простіше. Але якщо ви бруднити одяг соляркою досить часто, тоді вам необхідно придбати спеціальний засіб, призначений саме для таких ситуацій.

І пам’ятайте, якщо одяг після солярки кілька разів випрати і провітрити, запах обов’язково усунеться і вивітриться, потрібно тільки набратися терпіння.

Ось таким способом, без зайвих хвилювань і витрат можна позбутися від неприємних запахів в салоні автомобіля: