Потрапила в замок волога в поєднанні з низькою температурою неминуче призводить до серйозних проблем з відкриванням замку, будь то двері автомобіля або навісний замок на гаражі. Чи не повертається ключ запалювання зимовим ранком говорить про те, що на роботу ви поїдете в громадському транспорті. Або все-таки немає … Адже існує кілька способів, що відповідають на питання, чим розморозити замок автомобіля або гаража, один з яких зможе допомогти вам потрапити всередину свого залізного коня.

Читайте нижче:

  • Використання рідкого ключа
  • Застосування рідини WD-40
  • Медичний спирт
  • Використання склоочисника
  • застосування вогню
  • Трубочка для коктейлю
  • вихлопи авто

Способи, які можуть допомогти розморозити замок машини або гаража

Перш ніж почати розбір варіантів, потрібно насамперед зрозуміти, за рахунок чого замок замерзає. Розглянемо на прикладі замку в автомобільній двері. Відбувається це завдяки конденсату, який накопичується в просторі двері між вуличної і внутрішньою стороною через різницю температур, коли машина тепла. Після того, як ви заглушили мотор, автомобіль починає остигати, і вся волога, яка зібралася в двері, і в тому числі в замку, почала замерзати, тим самим блокуючи його.

рідкий ключ

Перший спосіб, як розморозити двері автомобіля, найочевидніший. Зараз в автомагазинах існує безліч різних рідин для розблокування замерзлих замків. Продаються вони в балончиках-аерозолях. Застосовувати їх вкрай просто: у відкриту замкову щілину бризнути струменем рідини і почекати кілька секунд. Так само, для надійності, можна змочити їй і сам ключ. Вміст балона вступить в реакцію з льодом всередині замку і розтопить його.

Важливо: намагайтеся не потрапляти цим засобом в очі, рот або ніс, так як хімікати в ній можуть вступати в реакцію з будь-якою рідиною, а значить, ви можете отримати хімічний опік.

Якщо ж ви забули закупитися таким засобом або ви залишили його в закритій машині, то є й інші варіанти.

WD-40

WD-40Так-так, до чарівних властивостей цієї рідини можна приписати здатність розтоплювати льодовики. Що вже говорити про те, як вона впорається з розморожуванням ручок в машині. Досить побризкати «ведешкой» в замкову щілину і на ключ, і через кілька секунд ви опинитеся в своєму автомобілі.

Проблема такого способу проста: хоч автомобілісти і люблять WD-40, але все ж більшість не носить її постійно в кишені.

спирт

Кожен знає ще зі шкільного курсу хімії, що спирти не замерзають при нульовій температурі за Цельсієм. Тому, якщо у вас раптом опинилася вдома в аптечці зайва пляшка спирту, візьміть її з собою. Занурте в неї ключ, перш ніж вставити в замок. Якщо після цього він не повертається, тоді повторіть процедуру і зачекайте кілька секунд, спирт розтопить накопичився лід, і ви з легкістю зможете відкрити свій замок.

Мінус у такого способу тільки один: зараз спирт не так-то просто дістати, оскільки офіційно його немає в масовому продажі.

Важливо: однак, спирт можна замінити флаконом духів або міцним алкоголем, де його вміст перевищує 40 градусів.

склоочисник

На питання «як розморозити замок в машині?» так само зможе відповісти склоочисник, призначений для зимового періоду, або просто «незамерзайка». Раніше він проводився на основі спирту. Зараз, в століття нових технологій, він практично не використовується. З незамерзайкой потрібно звертатися точно так же, як і зі спиртом. Тобто, вмочити ключ і вставити його в замкову щілину.

вивести запах котячої сечі Відвадити вихованця ходити в туалет на пухнастий килим або в ваші улюблені тапки, можливо, не вдасться, а ось врятувати улюблену річ реально. Дізнайтеся, як вивести запах котячої сечі.

Який парогенератор вибрати, ви прочитаєте тут.

Мінусів кілька: по-перше, незамерзайка продається в тарах не менше 3-х літрів, що не дуже зручно саме в даному випадку. По-друге, зазвичай люди зберігають її в багажному відділенні авто, а як розморозити замок багажника — вже цікаве питання.

Порада: не наливайте незамерзайку в замок вашого автомобіля через шийку тари! Деякі види цієї рідини можуть згубно впливати на красу вашого автомобіля.

відкритий вогонь

Якщо ви курите, то вам навіть не варто шукати відповіді на запитання, як відкрити замок гаража. Так само вам пощастило, якщо ви носите з собою запальничку або коробок сірників. Перед тим як вставляти ключ, нагрійте його запальничкою, це займе хвилини 2.

Порада: через кожні 30 секунд робіть невеликі перепочинку, щоб запальничка встигала остигати, в іншому випадку вона може вибухнути.

Після чого вставте його в замок і, трохи згодом, спробуйте його повернути. Якщо ви намагаєтеся розморозити навісний замок, то можете так само піднести запальничку до замкової щілини.

Порада: не тримайте запальничку до замку двері або багажника авто, це зіпсує фарбу і лак, що оточують його.

коктейльна трубочка

Для того щоб розморозити замок на двері автомобіля, можна захопити з собою невелику солом’яну трубочку. Якщо замок точно замерзлий, тоді вставте в нього соломинку одним кінцем, а в інший почніть дути. Через деякий час спробуйте відкрити замок, якщо не вийшло, то варто продовжити.

Мінусом є той факт, що хочете ви цього чи ні, але ваше дихання вологе, а значить, в замку з’являється зайва вода. Тому, наступного разу, коли ви спробуєте відкрити замок, доведеться повторити операцію знову.

господарське мило Дізнайтеся, як використовувати в побуті господарське мило.

Як погладити вовняні речі, ви дізнаєтеся тут.

Розкриваємо секрети прання трикотажних речей тут: //o4istote.ru/stirka/stirat-trikotazhnye-veshhi/.

Вихлопні гази

Якщо всі двері відкриті, проте, вам потрібен доступ в багажник, тоді ви цілком зможете відігріти його замок за допомогою вихлопних газів. Досить знайти в гаражі шланг достатньої ширини, щоб він надягав на вихлопну трубу, а по довжині діставав до замку. Гарячі гази швидко розтоплять лід.

Важливо: робити це слід в рукавичках, в іншому випадку можна отримати опік від вихлопних газів. Так само це потрібно робити на відкритій місцевості, щоб не задихнутися від надлишку чадного газу.

Кожен із способів, представлених в статті, був перевірений не одним людиною, а деякими з них користувалися ще далеко до винаходу авто, так люди здавна розморожували навісні замки нічим іншим, як відкритим вогнем. Ви так само можете поділитися своїм досвідом, чи використовували ви хоча б один з представлених способів, або ж у вас є свій, стовідсотковий рецепт, як розморозити замок гаража.