Справжній домашній затишок, комфорт і тепло сімейного вогнища в будинку складно уявити без килима на підлозі, що доповнює інтер’єр. Пов’язуючи в єдину гармонію всі предмети в приміщенні, він стає важливою його частиною. І, як будь-який предмет дизайну, килим вимагає регулярного догляду і чищення. На жаль, багато хто нехтує цими звичайними правилами і не завжди навіть використовують пилосос для видалення пилу, піддаючи себе і своїх близьких до високого ризику.

Це пов’язано з поширенням пилових кліщів, бактерій і цвілі. Високий ворс є територією поширення всіх видів алергенів. У зоні ризику залишаються навіть безворсовие килими. Причина проста, будь-тканинне покриття потрібно мити, воно вимагає догляду. На кону здоров’я вашої сім’ї, тому прання килимів повинна стати обов’язковим щорічним подією.

Які дії варто зробити?

Щоб позбутися неприємного запаху і втрати товарного вигляду, вашому килиму потрібно провести лише кілька годин в руках професіонала. Частка такого важливого предмета інтер’єру — завжди процес акуратний і дбайливий, щоб малюнок і вся палітра кольорів була в повній цілості. Який же алгоритм ваших дій? Звернення до компанії, яка надає послугу хімчистки меблів на дому і гарантує безпеку зданих речей стане кращим рішенням. Ви підпишіть договір, переконайтеся в наявності сертифікатів на всю використовувану хімію і після ваш килим отримає шанс на друге життя.

Причому, не завжди слід очікувати, що килим заберуть в будь-якої цех або будуть повертати до життя в окремому ізольованому приміщенні. Багато що залежить від специфіки роботи фірми клінінгу та спецзасобів, якими вона користується. Буває так, що майстер приїжджає прямо до вас додому з технікою, яка за допомогою високого тиску призводить все килимові і меблеві покриття в повний порядок. Так діють клінери компанії «Ice-Cleans» https://ice-cleans.ru/ дозволяючи своїм замовникам побачити весь процес на власні очі. Ви не будете переживати за транспортування килима або терміни, в які все це може вилитися. Результат по виїзний прибирання буде видно відразу ж, не доведеться чекати і робити зайві рухи тіла.

Зверніть увагу на послідовність дій, які повинен здійснити фахівець з хімчистці килимів. Після первинного огляду і вимірювання всій площі, оцінки вартості і вказівки додаткових моментів, вам повинні запропонувати ознайомитися з хімією, яка буде використана. Вона обов’язково повинна бути безпечною для тварин і дітей, і мати відповідне маркування.

За результатами роботи ви отримаєте очищений килим, повністю позбавлений від бруду, пилу і алергенів. Щоб зберегти ваш будинок в чистоті, не потрібно занадто багато, досить проводити прибирання.