Щеня в квартирі — це справжнє щастя і для дітей, і для дорослих. Однак на самому початку про малюка потрібно піклуватися максимально можливо, не забуваючи про не зовсім райдужні моменти, коли малюк, ще не усвідомлюючи, ходить в туалет де попало.

Крім того, цуценя не можна вигулювати до проведення всіх необхідних вакцинацій. І тому в цей період постає питання, як привчити цуценя до туалету в квартирі максимально швидко.

Добре, якщо заводчик навчив малюка мінімальним гігієнічним «процедурам», а що якщо немає? Ми розповімо вам про те, як зробити приручення швидким і захоплюючим.

Зміст статті:

  • Як підготувати квартиру до нового члена сім’ї?
  • Привчання цуценя до туалету — послідовність дій
  • Як швидко привчити цуценя до лотка — рекомендації від заводчиків

Як підготувати квартиру до нового члена сім’ї?

Як привчити цуценя до туалету будинкуПерш ніж їхати за щеням, потрібно підготуватися до його прибуття в квартиру. Не забудьте придбати підстилку, місце для сну, чашечки і поїлки, іграшки. І, звичайно ж, лоток.

Якщо ми говоримо про маленькі породи, як, наприклад, йорки, то краще за все взяти спеціальний лоток зі знімним стовпом.

Найчастіше про те, як привчити цуценя до туалету будинку, розповідають заводчики при продажу. Добре, якщо на початковому етапі виховання вони прищеплять собаці деякі норми його поведінки в квартирі.

Це особливо важливо в тому випадку, якщо ви збираєтеся заводити собаку дрібної породи, яка зможе відвідувати його і в дорослому віці, на відміну від великих собак.

Порада: привчіть себе до думки, що щеня, як дитина, якій потрібна увага і похвала. В цьому випадку вам буде набагато простіше підтирати за ним калюжі і вчити його правильній поведінці.

Привчання цуценя до туалету — послідовність дій

Привчання цуценя до туалетуУ перші кілька тижнів перебування чотириногого улюбленця бажано прибрати килимки та килимові покриття з підлоги. А все тому, що позбутися від запаху сечі кота або собаки з килима вельми складно. Як відзначають заводчики, вони прибирають покриття приблизно на кілька місяців — за цей час цілком реально навчити собаку всьому необхідному.

Не забудьте визначити місце, де ваш улюбленець буде жити, відгородивши його на деякий час.

У цьому місці поставте підстилку для відпочинку і сну. За словами фахівців, поблизу підстилки потрібно поставити і лоток. Як тільки малюк буде сідати в туалет, тут же пересаджують його на лоток — незабаром він зрозуміє, для чого він призначається.

Привчати цуценя до туалету потрібно поступово, але послідовно — кожен раз після сну і пиття. Незабаром малюк сам не буде сідати де попало.

Як привчити цуценя йорка до туалету будинкуДуже гострим є питання, як привчити цуценя йорка до туалету будинку (і собаку будь-якої іншої дрібної породи), якщо дитині не подобається лоток.

Проблема може бути в занадто високих бортах, через що собаці просто незручно робити свої справи. Можливо, виріб має занадто маленькі розміри, і малюкові просто некомфортно ходити в туалет. Набагато швидше вийде привчити малюка, якщо на дно вироби покласти змочену в сечі собаки пелюшку.

Пелюшка не повинна залежуватися, її потрібно змінювати, як мінімум, кілька разів на день.

Важливо: ні в якому разі не сваріть собаку через деякий час після того, як вона зробила свої справи в недозволеному місці. Пес не зрозуміє, за що ви його лаєте, а процес виховання через це може порушитися.

У разі правильного виховання собаки дуже багато залежить від поведінки господаря. Тому якщо ви хочете, щоб ваш чотириногий улюбленець виконував команди і поводився чемно, або вивчіть супутню літературу або порадьтеся з заводчиками.

Як швидко привчити цуценя до лотка — рекомендації від заводчиків

Як швидко привчити цуценя до лоткаПривчання цуценя до туалету будинку може виявитися непосильним завданням для тих, чиї собаки просто не бажають ходити в туалет в позначене для них місце.

В цьому випадку приділяйте дитині якомога більше часу, стежте за його звичками. Наприклад, бачачи, як після їжі він крутиться на підлозі, намагаючись відшукати місце, тут же садіть його в лоток або на пелюшечку.

Після цього потрібно обов’язково похвалити свого чотириногого вихованця, дати йому «вкусняшки».

Якщо собака продовжує ходити на килим, придбайте спеціальний відлякує спрей (для килима і статі) і спрей із запахом — їм потрібно обробити місця, куди щеня має зробити всі діла. Тепер ви знаєте, як швидко привчити свого вихованця до туалету. Сподіваємося, ці поради допоможуть вам у такій нелегкій справі, як виховання собаки.