У сучасного покупця є можливість врахувати будь-які вимоги, щоб в результаті підібрати для себе зволожувача, здатного створити оптимальний мікроклімат в приміщенні. Прилади по нормалізації вологості відрізняються різним пристроєм, тому при покупці слід ознайомитися з технічними характеристиками і перевагами різних типів пристроїв. Зволожувачі з гарячою парою відрізняються тим, що дозволяють отримати за годину до 700 мл рідини у вигляді гарячої пари, який поширюється по приміщенню. Зазвичай такі моделі позбавлені додаткових функцій, що дозволяє їм зберігати компактність, безпека, а також доступну вартість.

Якщо ви бажаєте більше дізнатися про подібній техніці, то рейтинг кращих зволожувачів повітря допоможе отримати уявлення про самих практичних і ефективних варіантах на ринку. У статті перераховані всі найефективніші пристрої, які сприяють швидкій зміні мікроклімату і підтримують його на протязі всього дня.

Ультразвукові зволожувачі та їх особливості

Ще однією помітною категорією зволожувачів на ринку є ультразвукові пристрої, які випаровують воду завдяки високочастотним коливанням. Далі за допомогою вентилятора відбувається засмоктування повітря з кімнати, щоб на виході отримати листотуманне, що поширюється по приміщенню. Даний варіант є найбільш тихим і безпечним, тому встановлювати ультразвукові зволожувачі можна навіть в дитячій кімнаті.

Серед переваг такої техніки для нормалізації вологості можна відзначити:

  • Мінімальний рівень енергоспоживання;
  • Регулювання ступені зволоження шляхом коригування продуктивності обладнання;
  • Вимкнення пристрою при відсутності води.

Окремі моделі також забезпечені системою дистанційного керування.

Альтернативою можуть стати мийки повітря. Такі механізми здобули популярність завдяки тривалому терміну експлуатації, а високі технічні параметри повністю виправдовують таку покупку. Мийки бувають як стандартними, так і кліматичними. Вони включають в себе систему фільтрів, яка забезпечує вловлювання мікроскопічних часток пилу і алергенів. За допомогою пристрою також можна зволожити або іонізувати повітря. Завдяки окремим моделям з даного сегмента можна знизити рівень статичної напруги в приміщенні.