На сучасному ринку представлений великий асортимент якісної складської техніки, завдяки чому підібрати відповідне рішення для підприємства або складу буде не складно. Досить лише визначитися з тим, які завдання буде виконувати техніка, щоб без проблем знайти підходящий варіант. Багато покупців вважають за краще використовувати на складі штабелер, який в значній мірі полегшує роботи. Простий пристрій для підйому піддонів являє собою гідравлічний штабелер, який дозволяє підняти вантаж на значну висоту до 3 метрів, що залежить від особливостей обраної моделі. Найчастіше гідравлічної технікою користуються в тому випадку, коли потрібно працювати з двох’ярусним системами складування. Також гідравлічний штабелер дозволяє встановити або зняти вантаж з вантажівки. Вантажопідйомність складської техніки буде залежати від обраної моделі. Зазвичай вона знаходиться в межах 500-1500 кг. Гідравлічні штабелери обходяться недорого, але відрізняються обмеженою продуктивністю, тому для складу з підвищеним вантажообігом краще вибрати електричну модель.

Якщо вас цікавить якісна складська техніка, то замовити її можна на сайті https://advanta-samara.ru/skladskaya-tekhnika.html. Компанія пропонує своїм клієнтам широкий вибір обладнання, серед якого можна виділити ричтраки, штабелери або самохідні візки. Їх вартість буде повністю відповідати функціональним достоїнств ..

Електричний штабелер з електропідйомом

Така модель штабелера радує відмінною продуктивністю, тому багато покупців вибирають саме її для забезпечення безперебійної роботи складу. Різниця в габаритах між моделями буде не суттєвою, але в той же час електротехніка відрізняється збільшеною масою. Для роботи застосовується стартерний акумулятор або тягові батареї. Устаткування дозволяє підняти вантаж масою до 2 тонн, а висота підйому становить до 3.5 метрів. Техніка відрізняється:

  • надійністю;
  • продуктивністю;
  • Гарну маневреність.

Для складу з високим вантажообігом варто скористатися самохідним штабелером, який може комплектуватися відкидний платформою. Швидкість його пересування становить 8 км / год, а для забезпечення підйому застосовуються місткі батареї, які дозволяють використовувати техніку протягом всієї зміни без додаткової зарядки.