Ванна кімната є одним з найбільш функціональних приміщень в квартирі, тому вибирати сантехніку для неї слід відповідально. Якщо приміщення відрізняється невеликими розмірами, то душова кабіна може виявитися ідеальним рішенням. На ринку представлено безліч моделей такої сантехніки, що дозволяє врахувати будь-які переваги в процесі покупки. Насамперед слід визначитися з тим, яким має бути основа кабіни. Габарити можуть починатися від 60 см і закінчуються 170 см. Душову кабіну зовсім не обов’язково встановлювати в кутку приміщення. Даний варіант монтажу дійсно дозволяє економити простір, але не менш цікаво виглядають кабіни, розташовані посеред кімнати або уздовж стіни. Також на ринку можна зустріти системи з піддоном, який має прямокутну і навіть круглу форму, що розширює дизайнерські можливості по установці кабіни у ванній.

Якщо ви давно хотіли купити душову кабіну в Астані, то найпростіше зробити це в каталозі представленого інтернет магазину. Компанія має багаторічний досвід роботи, тому клієнти завжди впевнені в якості товарів, які можна знайти на сайті. Ціни на душові кабіни тут залишаються демократичними.

На що звернути увагу при виборі душової кабіни?

Важливим критерієм покупки також є глибина піддону. Всі представлені моделі можна розділити на кілька категорій:

  • Дрібні — до 5 см;
  • Середні — до 25 см;
  • Глибокі — від 30 см.

Вибирати піддон слід змінити відповідно до власних потреб, а також тим, хто буде користуватися душовою кабіною. Людині в поважному віці буде складно зійти на високий піддон і зійти з нього після прийому душу. У той же час для молодої сім’ї високий піддон може бути перевагою, так як дозволить купати дитину в перші роки його життя.

Як і акрилова ванна, більшість сучасних піддонів для душової кабіни виготовляють з цього штучного матеріалу. Акрил відрізняється тривалим терміном служби, високою міцністю і надійністю. Під час використання кабіни з акриловим піддоном рівень шуму буде мінімальним. Більш міцним є піддон з чавуну, але цей матеріал дуже важкий, а після стирання емальованого покриття з’являються ознаки корозії. Фаянсовий піддон також є досить тихим, простим в плані догляду та зручним у використанні. У той же час матеріал дуже чутливий перед механічними пошкодженнями.