Що таке диспенсер для туалетного паперу і як він допомагає в побуті

Для істотного полегшення при використанні туалетного паперу є різні різновиди диспенсеров. Неоціненно важливі вони для тих приміщень, де є велике споживання на гігієнічні засоби.

Це можуть бути ресторани, офіси, кафе (туалетні кімнати). Існують тримачі для туалетного паперу відкритого і закритого типу. Другі надійно захищені від попадання вологи. Відривання паперу зручне, оскільки більшість диспенсерів має гафрірованний край.

Тримач для туалетного паперу за способом подачі діляться: з центральною і площинний витяжкою. Диспенсери відрізняються своєю універсальністю. Влагопрочность і захист від попадання різних речовин ззовні — головні особливості диспенсеров. Такий спосіб подачі паперу, як площинний, працює в автоматичному режимі. Він підходить для паперових рулонів.

Диспенсери можуть бути металевими і пластиковими. Також вони один від одного відрізняються розмірами. Розміри самого власника також різняться по глибині, ширині, висоті. Додатковими аксесуарами можуть виступати кріплення, замок і т.д.

Пристосування призначене для автоматизації процесу видачі санітарно-гігієнічних виробів користувачеві. Диспенсер виконує такі функції:

 • Збереження в повному порядку і абсолютній чистоті гігієнічної продукції. Рулон не мажеться, на ньому не збирається пил, він не піддається впливу зовнішніх факторів, вологи, на підлогу не впаде.
 • Туалетний папір залишиться в цілості. Як би це смішно, на перший погляд не звучало, але відвідувачі можуть забрати з собою рулон туалетного паперу. Диспенсери оснащені захистом від несанкціонованого до рулону доступу. Звичайно ж, повних гарантій відсутності крадіжок ніхто не дасть, оскільки тут впливає чисто людський фактор.
 • Підвищення гігієнічного рівня експлуатації паперу. На туалетний папір не діятимуть зовнішні чинники, споживачі не будуть в руки її брати і залишати будь-які бактерії.
 • Підвищення естетичного рівня приміщення. Навіть найпростіший паперотримач виглядати буде краще рулону паперу на курній поверхні.

На що звертати увагу при виборі диспенсера для туалетного паперу

На сучасному ринку можна знайти великий вибір диспенсерів всілякого дизайнерського оформлення і різних конструкцій. Виготовляються вироби з високоякісних матеріалів, які відрізняються міцністю.

Залежно від виду монтажу, тримачі для туалетного паперу можуть бути настінними і підлоговими. Конструкція власників існує наступних типів:

 • Закритий. Рулон прихований від очей за рахунок щільної кришки. Вироби мають компактні розміри і цікавий дизайн, тому їх можна встановити в будь-яких приміщеннях. Диспенсери захищають рулон від влучень бризок і пилу.
 • Відкритий. На металевому гаку фіксується моток туалетного паперу. Можна підібрати яскравий рулон, щоб він цікаво вписався в дизайн будь-якої, навіть найпростішої, туалетної кімнати.
 • Які є популярні бренди в СНД

  При виборі будь-якого власника для туалетного паперу важливе значення має виробник. Вироби від відомих виробників мають високу якість, тривалий термін експлуатації і оптимальну ціну. Популярними брендами в країнах СНД є наступні:

 • Tork.
 • Katrin.
 • Тиша папір.
 • Кімберлі Кларк
 • Пропоновані перерахованими торговими марками тримачі для туалетного паперу відповідаютьнайсуворішим нормам і вимогам, що підтверджується відповідними сертифікатами якості.