Тим, хто курить звичайні сигарети, доводиться мити тільки попільничку. Щасливі люди — вони можуть насолоджуватися звичної дозою нікотину і не забивати голову питаннями про те, як чистити атомайзер або промивати картридж. Для них ці слова з курінням взагалі не пов’язані. Але якщо ви вирішили йти в ногу з часом і перейшли на електронні сигарети, вам доведеться розібратися в цій термінології і в безлічі інших речей. Зокрема, вам варто знати, як правильно доглядати за новим курильним приладом і чистити його від забруднень. Освоївши цю науку, ви зможете помітно продовжити життя своєї електронної сигарети.

зміст:

  • Навіщо чистити е-сиги?
  • Важливі зауваження про чистку Атомайзери
  • Промивання атомайзера — покрокове керівництво
  • Чистка сигарет з кліномайзером

Навіщо потрібна чистка електронної сигарети?

Е-сиги, на відміну від трубок або кальянів, виглядають необразливо і навіть екологічно. Вихідний з них пар не має неприємного запаху, не осідає на навколишніх курця поверхнях противним жовтим нальотом. Навіть попелу і вугілля при електронному курінні не залишається. Так от чого ж тоді очищати такі сигарети?

Насправді, все елементарно. Усередині сигарети знаходиться нагрівальний елемент, який, стикаючись з рідиною для заправки, поступово покривається нагаром. А це в свою чергу, веде до зміни смаку пара, ускладнень при ширянні і загального зниження терміну служби новомодного курильного приладу. Знати, як доглядати за електронною сигаретою, варто ще і тим, хто любить експериментувати з рідинами для куріння. Якщо не промити картридж при зміні смаку рідини, аромат у пара вийде вельми специфічний.

Влаштовувати «банний день» своєї е-Сігу потрібно через кожні 2-3 тисячі затяжок. Якщо вам ліньки рахувати, орієнтуйтеся на такі ознаки, як зниження інтенсивності пара при затяжках, загальне утруднення процесу ширяння або присмак гару. Як тільки ви помітите їх, не тягніть — проводите чистку приладу, інакше він може незабаром вийти з ладу. І, звичайно, промивку атомайзера і картриджа потрібно робити кожен раз при переході на рідину з новим смаком.

Як правильно чистити електронну сигарету

Не важливо, яку модель сигарети ви використовуєте — класичну, або сучасну з кліромайзером. Є кілька загальних моментів, які необхідно врахувати перед чищенням. Перше і найважливіше — ніколи не намагайтеся мити гарячу сигарету. Як це часто буває з недосвідченими вейперамі: почали парити, через пару затяжок відчули присмак гару і тут же кидаються розбирати і промивати е-сигові. Не робіть так! Дайте приладу повністю охолонути, і тільки потім починайте чистку!

Чи можна мити електронні сигарети під краном? Так, тільки стежте за напором води. Занадто сильний струмінь може погнути спіраль і прилад стане непридатним для подальшого застосування. Хоча, якщо чесно, такий метод годиться лише для експрес-промивання. Якщо є можливість, краще замочити атомайзер на деякий час в розчин для чищення.

Важливо! Ніколи не кип’ятіть електронну сигарету! Так, таких рад в мережі багато, але ні до чого хорошого проходження їм не призводить.

Для сильно забруднених приладів часто пропонується такий спосіб, як почистити випарник електронної сигарети шляхом запису. Ця процедура, якщо говорити спрощено, являє собою продув е-сиги з порожнім картриджем. В результаті таких маніпуляцій все речовини, що осіли на спіралі, просто згорають. Але найменша помилка — і разом з ними може згоріти і сама спіраль. Тому краще намагайтеся частіше проводити вологе чищення атомайзера, з нею менше ризику зіпсувати прилад.

відмити мультиварку всередині і зовні Мультиварка згодом поглинає запахи страв, які в неї готувалися. Дізнайтеся, як відмити мультиварку всередині і зовні.

Посудомийна машина значно спрощує життя домогосподарки. Які засоби найкраще підійдуть для посудомийної машини, ви можете прочитати тут.

Як мити електронну сигарету — покрокова інструкція

Повторимося, перед тим, як почистити електронну сигарету, дайте їй повністю охолонути. Після цього від’єднайте атомайзер і гарненько продміть його, щоб усунути залишки арома-рідини. Далі підставте деталь під струмінь теплої води і промивайте протягом 10-15 хвилин. Після промивання атомайзера знову гарненько продміть його і залиште сохнути на кілька годин. Втім, процес сушіння можна прискорити за допомогою фена.

Увага! Не складайте сигарету, поки деталь не просохне повністю!

Якщо експрес-промивка не допомогла, перед тим, як мити атомайзер, замочіть його на кілька годин в розчин для чищення. В ідеалі, краще залишити його в замоченому стані на ніч, а вранці гарненько промити. миття електронних сигаретЯк розчин для чищення можна використовувати наступні варіанти:

  • етиловий спирт (горілку);
  • кока-колу або спрайт;
  • водний розчин столового оцту;
  • водний розчин лимонної кислоти.

Довгий замочування розм’якшить наліт, що залишився на частинах атомайзера. Вам залишиться тільки зібрати його ватною паличкою, а після цього гарненько промити саму деталь проточною водою. Тільки ні в якому разі не використовуйте для промивання електронних сигарет миючі засоби типу «Фейрі». Їх практично неможливо змити повністю, скільки не полоскати сигарету. У підсумку, що осіли на корпусі атомайзера залишки миючого засобу почнуть помітно впливати на смак пара. Та й вдихати зайву хімію вам абсолютно ні до чого, чи не так? До речі, з цієї ж причини не варто застосовувати замість спирту духи або одеколон. Взагалі, немає більш простого способу угробити електронну сигарету, крім як почистити атомайзер ароматизованої рідиною.

Чистка моделей з кліромайзером

Отже, як чистити електронні сигарети класичної моделі, ви вже знаєте. Тепер поговоримо про сучасних варіантах з кліромайзером. У таких сигаретах атомайзер поєднаний з картриджем, і все це поміщено в прозорий корпус з міцного пластику. Виглядають такі сигарети дуже футуристично, що і стало причиною їх сьогоднішньої популярності. Але ось з чищенням їх можуть виникнути проблеми.

чистка кліромайзераКліромайзери бувають двох видів — цілісні і збірні. Перші, на жаль, ніякому ремонту, і в тому числі промиванні, не підлягають. Термін їх служби складає близько 2 місяців, після чого дим починає гірчити і процес ширяння стає дуже не до вподоби. Оскільки чистка кліромайзера цього типу неможливо, залишається тільки замінити його на новий. Втішає в цій ситуації тільки порівняно низька вартість цих деталей.

З збірним кліромайзером все набагато простіше. У разі поломки ви можете замінити будь-яку з його деталей. А ще, його можна промивати від нагару і запахів, що не може не радувати. Єдиний мінус такої моделі — вивести з неї аромати стійких ароматів практично нереально. Якщо в класичних е-сігах можна просто промити наповнювач картриджа або замінити його, то тут такі маніпуляції не пройдуть. Міцний запах вбереться в пластик корпусу і не зникне навіть після добового відмочування в спирті. Тому, купуючи модель зі збірним кліромайзером, будьте уважні при підборі курильних рідин.

Як чистити кліромайзер збірного типу? Практично так само, як і звичайний атомайзер. Дайте приладу охолонути, розберіть на складові і гарненько промийте їх у теплій проточній воді.

Важливо! На промивку кожного елемента повинно відводитися не менше 10 хвилин.

Далі покладіть бак для рідини, випарник і мундштук вашого кліномайзера в спирт або горілку і залиште на кілька годин. Інші засоби для чищення розчини використовувати не варто, вони тільки додадуть в колбу для рідини зайві запахи. Через 5-6 годин знову прополощіть всі запчастини в проточній воді. Після того, як закінчите мити кліромайзер, покладіть його на просушку або підсушіть феном. Пам’ятайте, що збирати електронну сигарету можна стільки після повного висихання всіх її деталей.

почистити підошву праски Дізнайтеся, як легко почистити підошву праски.

Що робити, якщо з’явився неприємний запах в холодильнику, ви дізнаєтеся тут.

Як вибрати кавомолку, ви прочитаєте тут: //o4istote.ru/uxod-za-texnikoj/kofemolka-elektricheskaya-vybrat/.

Чистку кліномайзера, так само, як і атомайзера, варто проводити регулярно. Причому не потрібно чекати, поки з’являться перші симптоми його забруднення — погане випаровування або гіркуватий присмак пара. Просто візьміть за правило проводити промивку раз в кілька місяців. І, звичайно, при зміні арома-рідини найкраще прополоскати ємність для неї, щоб уникнути сторонніх запахів. Доглядайте за своєю електронною сигаретою правильно, і вона буде служити вам довгі роки.