Вовняні килими завжди були ознакою доброго смаку, а також дозволяють створити в приміщенні оптимальний мікроклімат, підвищивши затишок. У той же час це досить вимогливий матеріал, тому доглядати за подібним килимом слід відповідним чином. Першим правилом, про який варто пам’ятати при покупці такого килима, є відмова від догляду за ним без відповідної необхідності. Це стосується не тільки чищення, але і вологого прибирання поверхні килима. Якщо ж вовняний килим все ж вимокнув, то необхідно швидко просушити його до основи.

 

Якщо вас цікавлять якісні вовняні килими, то придбати їх можна на представленому сайті. Багаторічний досвід роботи компанії дозволяє її клієнтам незмінно залишатися задоволеними своїм вибором. Широкий асортимент виробів дозволяє врахувати будь-які параметри при виборі. Ціни на килими повністю відповідають їх якості.

Що слід робити для збереження вовняного килима?

Правилом має стати догляд за поверхнею по обидва боки за допомогою сухого пилососа хоча б раз на тиждень. Таке очищення повинна відбуватися тільки у напрямку ворсу. Також слід виключити ймовірність зайвого натиску або тертя. Якщо ворс досить густий, то при механічному впливі він зможе витримати довше без деформації. З обережністю треба ставитися до чищення длінноворсового килимів. Аналогічним чином слід ставитися до виробів, в яких щільність ворсу мінімальна. Новий килим, якому ще не виповнилося пари місяців, краще підмітати, а не пилососити. Придбати такий килим можна на сайті https://kover-russia.ru/, де можна скористатися якісним сервісом і клієнтоорієнтованими цінами.

Для догляду за килимом слід використовувати щітку або віник. Здійснювати подібні дії слід якомога частіше, щоб усунути дрібні забруднення до їх глибокого проникнення в структуру ворсу. З’явилися плями слід відразу ж вивести. Якщо на поверхні накопичується свіжа бруд, то її слід прибрати за допомогою серветки, а пляму зазвичай виводять за допомогою хімчистки. Старі плями буде складно вивести навіть при зверненні до фахівців. З поверхневими забрудненнями слід боротися за допомогою м’якої щітки, яку можна змочити у воді. Вибивати килим слід регулярно. Зазвичай це роблять до 5 раз на рік, для чого потрібно розташувати килим на рівній поверхні ворсом вниз.