Сьогодні, незважаючи на широкий асортимент, дуже складно вибрати повністю влаштовує вас купальник. Дуже хочеться, щоб обраний купальний костюм прослужив вам якомога довше (не втратила колір, не розтягнувся), щоб не витрачати кошти на покупку нового «літнього» набору.

Зміст статті:

  • Чи слід прати купальник?
  • Як прати купальник спортивний?
  • Звичайні купальники — в ніж нюанси прання?

Як правильно прати купальник, щоб зберегти його первісний вигляд? Про це ми сьогодні і поговоримо.

Чи слід прати купальник?

Як випрати купальник Для початку слід зрозуміти різницю між звичайним купальником і спортивним. Як правило, спортивні речі служать довше, вони більш стійкі до багатьох зовнішніх чинників. У той час як звичайні купальні костюми навіть від відомих виробників вимагають до себе особливої ​​догляду.

Побутує помилкова думка, що якщо купальник знаходиться у воді, то його можна не прати, так як він не мажеться.

Дуже навіть брудниться! Навіть якщо ви не входили з ним у воду, а просто лежали на сонці, на купальнику залишаються сліди від поту, засоби для засмаги, пісок. Потрібно враховувати, що купаєтеся ви не в ідеально чистій воді. У морі, наприклад, міститься дуже велика кількість солі, звичайні водойми повні мулу і мікроскопічних водоростей, в басейні купальник піддається впливу хлору.

Крім того, тканини загрожують різні засоби для засмаги, які добре всмоктуються в волокна і під впливом сонячних променів згубно діють на купальник. Особливо схильний до дії сонця еластан — саме завдяки його наявності купальник так красиво сидить на вашій фігурі.

Важливо: прати купальник слід після кожного його використання.

Як прати купальник спортивний?

Як прати купальник Найменше при використанні страждають спортивні моделі купальників, які, як правило, виготовляються з досить міцного матеріалу.

Такі вироби можна прати в пральній машині, використовуючи режим делікатного прання. Велике значення має вибір миючого засобу, до складу якого не повинен входити відбілювач.

Купальники переважно зберігати сухими в закритому поліетиленовому пакеті, щоб запобігти їх вицвітання.

До плюсів купальних костюмів спортивного типу відноситься простий крій, який полегшує процес прання. Іноді для догляду досить добре виполоскати річ у чистій воді і дати їй підсохнути.

Звичайні купальники — в ніж нюанси прання?

Найчастіше на таких купальниках вказаний значок «ручний» прання, але виключно ручне прання необхідна тільки для костюмів на кісточках. Слід враховувати ще й той факт, що в сучасних моделях пральних машин делікатні режими набагато м’якше ручного прання.

Бажано вибирати спеціальні миючі засоби, які підходять для матеріалів з ніжною текстурою. Знаючи, як випрати купальник, можете не витрачатися на покупку нового до нового літнього сезону.

Загальні рекомендації по догляду та пранні

  • Ні в якому разі при пранні купальника не використовуйте ополіскувачі. Речовини, що містяться в цих засобах, згубні для еластану, він може втратити еластичність і втратити вигляд.
  • Кольорові і білі бікіні ні в якому разі не стирайте разом. Еластичні купальники бажано не ставити на режим віджиму.
  • Мокрий купальник бажано розмістити на вішалці і сушити в тіні, щоб не допустити вигорання на сонці.
  • Ні в якому разі не застосовуйте режим сушіння, а також пам’ятаєте, що сушити купальники на батареї або на відкритому сонці не слід.
  • Намагайтеся не залишати бікіні в поліетиленовому пакеті на довгий час. Це може привести до псування речі або появи неприємного запаху, від якого потім важко позбутися.
  • Пляжні костюми стирайте, використовуючи мішечки для делікатного прання. Але найкращий варіант — застосовувати спеціальні пристосування, які використовуються для прання бюстгальтерів.
  • Температура води повинна становити не більше 35 градусів. Якщо не було можливості придбати засіб для делікатного прання, не біда, можете замінити його звичайним шампунем або засобом для посуду.

Використовуйте наші поради, що стосуються питання, як правильно прати купальник. Завдяки їм, улюблений бікіні буде ще довгий час радувати вас.