Шифон є однією з найбільш делікатних тканин, до якої необхідно проявляти особливе ставлення. Щоб вироби з шифону мали завжди охайний вигляд і не зіпсувалися після застосування праски, з особливою обережністю ставитеся до них під час прасування і прання.

Тут ми поділимося з вами ефективними порадами про те, як прасувати шифон. Вони обов’язково допоможуть вам зберегти зовнішній вигляд одягу з шифону.

Підготовка до прання

Процесу прасування можна уникнути, якщо добре розправити тканину перед сушінням. Багато виробів з шифону можна повісити на відповідну за розміром вішалку, де вони самі візьмуть необхідну форму. Але буває, що праска все ж таки необхідний. Перш за все ретельно вивчіть рекомендації на етикетці, в якій вказана допустима температура при прасування.

Важливо! Не допускайте повного висихання вироби. Одяг з шифону набагато простіше прасувати, коли тканина ще волога, це полегшить вам задачу.

Перш ніж приступити до прасування одягу з шифону, перевірте, чи немає налиплого катишек на підошві праски — вона повинна бути повністю чистою. Інакше на одязі можуть з’явитися затяжки, позбутися від яких самостійно ви вже навряд чи зможете.

Матеріал шифон — як гладити правильно?

Шифон - як гладити При прасуванні цієї ніжної тканини слід використовувати максимально низьку температуру праски. Вибір температурного режиму, який є оптимальним для прасування виробів з шифону, залежить від структури матеріалу. Найбільш відповідною температурою для цього матеріалу вважається 60 — 120 градусів.

Вдосконалені моделі прасок мають спеціальний режим для такої делікатної тканини, як шифон. При роботі зі старим праскою використовуйте згорнутий в кілька разів шматочок бавовни.

Розкладіть плаття на прасувальної дошки або інший горизонтальній поверхні зовнішньою стороною вниз. Гладити виріб краще невеликими частинами. Ті частини одягу, прасувати які ви будете пізніше, оберніть змоченим рушником, щоб вони повністю не висохли. Чи не хочете зіпсувати річ? Покладіть зверху тонкий паперовий лист, який захистить сукню від деформації.

Порада: ні в якому разі не використовуйте режим відпарювання або пульверизатор. При попаданні води на шифон є ризик появи темних слідів, очистити які можна тільки після чергового прання.

Рекомендується прасувати тканину у напрямку від середини до країв акуратними рухами, не варто також тиснути на тканину. Пропрасувавши ділянку вироби з шифону, який розташований на дошці, підніміть тканину. Це дозволить переконатися, чи добре разглажени шифон. Після того як ви закінчили прасувати виріб, залиште його на дошці, нехай тканину з шифону спочатку охолоне. Тепер можете сміливо вішати одяг в шафу!

Сьогодні ви дізналися, як погладити шифонове плаття. Як бачите, в цій роботі немає нічого складного. Дотримуючись вказівок, які ми вам розповіли. Це допоможе вам прекрасно виглядати в своїх нарядах!