Нерідко в будинку і навіть міській квартирі разом з домашніми тваринами проживають таргани і інші комахи, включаючи павуків.

Але якщо проти тарганів можна скористатися спеціальним засобом, то як позбутися павуків у квартирі?

Сьогодні ми розповімо про найбільш відомих і ефективних варіантах боротьби з членистоногими, сусідство з якими явно не викликає радості.

Звичайно, павуки в наших квартирах зовсім не є небезпечними і навіть в деяких випадках можуть бути корисні, оскільки павутина збирає пил, дрібну бруд, а також шкідливих комах, які поселяються в квартирі в літню пору року. Але якщо ви вирішили позбутися від них, що потрібно робити? Про це ми зараз і розповімо.

Сьогодні ви дізнаєтеся про такі речі:

  • Павуки в будинку — як позбутися за допомогою збирання?
  • Боротьба з павуками в будинку — перекриваємо входи
  • Як вивести павуків з дому — робимо пастку
  • Застосування хімічних засобів — чи буде результат?
  • Як позбутися від домашніх павуків — використовуємо народні методи
  • Профілактичні заходи проти павуків

Павуки в будинку — як позбутися за допомогою збирання?

Павуки в приватному будинку є досить частими гостями. Спочатку можна спробувати такий метод, як генеральне прибирання: приберіть всю павутину, не забуваючи про комори і чулани. Для зручності використовуйте пилосос з вузькою насадкою.

Важливо: найретельнішим чином обробіть місця за меблями, оскільки павуки люблять відкладати там яйця.

Якщо ви не приберете їх, то через пару тижнів по дому почнуть бігати маленькі павучки. Потрібно знайти і інших комах, які живуть у вашій квартирі, адже їх наявність змушує павуків залишатися у вашій квартирі.

Боротьба з павуками в будинку — перекриваємо входи

Боротьба з павуками в будинкуПавуки в квартирі заводяться найчастіше через нашу неохайності.

Погано проведений ремонт, наявність тріщин в підлозі і стінах, поява інших комах — все це приваблює волохатих гостей. Буває, ми самі приносимо комах на одязі. Природно, в такому випадку виникає закономірне питання — як позбутися від домашніх павуків?

Для початку потрібно обов’язково замазати всі щілини, що виходять на вулицю, не забудьте про москітну сітку, витяжку та інші отвори.

Важливо: постарайтеся перекрити всілякі входи для павуків, крізь які вони можуть проникнути в житло.

Як вивести павуків з дому — робимо пастку

Звичні в боротьбі з мухами стрічки-пастки ефективні тільки в тому випадку, якщо не підвішувати їх за стелею, а класти на горизонтальні поверхні. І краще поблизу місць проживання павуків.

Важливо: викидайте клейку стрічку відразу після того, як на неї потрапили кілька павуків.

Однак даний варіант не підійде для позбавлення від яєць.

Застосування хімічних засобів — чи буде результат?

Як позбутися від павуків Безсумнівно, є кошти, які допоможуть в боротьбі з непроханими гостями. Їх слід використовувати тільки після того, як ви закладіть всі тріщини, що виходять на вулицю, і проведете прибирання в приміщеннях.

Якщо вирішено використовувати хімічні речовини, то найефективніше застосовувати препарати, в складі яких є піретроїди.

На жаль, прості засоби проти комах у випадку з павуками дадуть нульовий результат.

Обраний засіб варто розпорошувати в місцях проживання павуків, не забуваючи про кути, щілини і ділянки за меблями.

Важливо: засіб спрацює лише в тому випадку, якщо потрапило на комаха. Якщо цього не відбулося, волохате членистоногое залишиться в живих.

Як позбутися від домашніх павуків — використовуємо народні методи

Сьогодні існує ряд народних способів, завдяки яким цілком реально очистити квартиру від волохатих гостей. Найбільш ефективними є:

  • Використання кінських каштанів: дрібно роздробити каштани і розкладіть їх по кутах. Запах плодів здатний відлякати павуків.
  • Членистоногі не терплять запах м’яти, а тому ви можете скористатися даним методом. Придбайте м’ятна ефірна олія і змастіть їм все місця проживання комах.
  • Стіни в підвалах та інших місцях проживання павуків варто обробити вапном — запах матеріалу відлякує павуків.
  • Павуків можна обробити оцтом — існує думка, що містяться в оцті речовини спалюють комах.

Профілактичні заходи проти павуків

Як вдома боротися з павукамиЩоб у вашому будинку не завелися павуки, є кілька рекомендацій, які допоможуть вам в цьому. Не слід залучати в квартиру комах, які є ласою поживою для членистоногих.

Головне правило — не залишайте в квартирі крихт і відходи від їжі, які можуть залучити тарганів. Якщо проживаєте в заміському будинку, то постарайтеся зрубати чагарники і ліани, що ростуть поблизу будівлі.

Не забувайте вчасно прибирати ділянку, видаляти старе листя і мульчують матюкав, в якому можуть ховатися павуки. Ну і, звичайно, тримайте будинок в чистоті, не завалюйте кути всяким мотлохом, а для зберігання речей, щоб виконувати закриваються контейнери.

Тепер ви знаєте, як вдома боротися з павуками! Наведеними нами поради повинні допомогти вам позбавитися від неприємних сусідів.