У вас є відмінна картина, але не знаєте, як прикрасити їй свою квартиру? Особливо, якщо стіни обклеєні дорогими шпалерами або ви зовсім недавно провели ремонт, який зовсім немає бажання псувати декількома зайвими отворами в стінах?

Але якщо є бажання зробити свій будинок затишним, що не свердлячи отвори, як вчинити? Ми розповімо, як повісити картину на стіну так, щоб не чіпати шпалери або інше покриття.

Завдяки хорошій фантазії господинь з усього світу, нам вдалося зібрати звід порад, які допоможуть вам в цій справі.

Зміст статті:

  • Як повісити картину без цвяхів — кращі методи
  • Вішаємо картину рівно — господиням на замітку
  • Як прикрашати квартиру картинами правильно?

Як повісити картину без цвяхів — кращі методи

Все геніальне просто! Ця відома цитата як не можна краще підходить при вирішенні питання про те, як правильно повісити картину, не використовуючи цвяхи. І зараз ви переконаєтеся в цьому самі!

Використовуємо рідкі цвяхи

Як повісити картину без цвяхівВідразу слід сказати, що методика використання рідких цвяхів досить травматична для стін в тому випадку, якщо ви зберетеся переважити картину на інше місце. Також існує можливість зіпсувати і сам твір мистецтва, а тому, бажаючи переважити виріб, дійте якомога акуратніше. Зате завдяки рідким цвяхах вам не доведеться свердлити поверхні.

Якщо вибрали цей варіант, потрібно придбати в будь-якому будівельному магазині рідкі цвяхи — спеціальний клей, намертво з’єднав між собою поверхні.

Відразу варто сказати, що повішена на такі «цвяхи» картина ніколи не звалиться вам на голову, а тому її можна без праці вішати над ліжком або де-небудь на кухні, не боячись отримати шишку.

Процес приклеювання досить простий — на зворотну сторону картини потрібно нанести краплю «цвяхів» маленькими точками. Якщо виріб занадто важке, зробіть клеєм змійку, після чого акуратно приклейте картину до поверхні, потримавши пару хвилин, щоб клей взявся.

Застосування коркової пробки

Даний варіант більш щадний для стін. Щоб втілити його в життя, потрібно відрізати від винної пробки невеликі шматочки товщиною близько 1 см, приклеїти їх клеєм в декількох місцях. Після цього вішайте картину на місце.

Двосторонній скотч — чи варто використовувати?

Досить поширеним методом, як повісити картину без цвяхів, є використання звичайного двостороннього скотча. Процес виконання робіт простий: приклеюємо скотч на задню частину виробу, після цього знімаємо верхнє покриття скотча і притискаємо виріб до стіни. Щоб не використовувати багато скотча, проведіть простий розрахунок — один квадратний сантиметр скотча витримує навантаження в 4 кг.

Важливо: чи не обклеювати всю задню частину картини. Можливо, ви захочете переважити її через пару місяців — чим більше скотча, тим важче буде відірвати виріб від поверхні.

Гачок для одягу в допомогу

Досить непоганим способом красиво повісити картину на стіну, не використовуючи цвяхи, можна назвати застосування звичайних гачків для одягу.

Як повісити картину без цвяхів Щоб заподіяти стіні мінімальної шкоди, зробіть наступне: на шпалерах робимо невеликий надріз, трохи відтягує шматочок шпалер і заливаємо місце клеєм. Гачок для одягу помістіть так, щоб за шпалерами його не було видно. Обов’язково дочекайтеся, поки схопиться клей, після чого можна вішати ваш твір мистецтва.

Ми розповіли вам про основні способи, які допоможуть повісити картину, не використовуючи цвяхи і не заважаючи сусідам шумом свердління.

Але розглянемо ще декілька важливих моментів, які допоможуть провести роботи ідеально!

Вішаємо картину рівно — господиням на замітку

Важливо не тільки повісити виріб, але і зробити це рівно — так, щоб не було соромно перед гостями. Тут є кілька виходів, і нам потрібно розглянути кожен з них.

варіанти:

  • Як повісити картину будинкуВикористання будівельного рівня. Непомітно на стіні намалюйте точку, другу відзначте (там, де будуть краю картини) і проведіть лінію олівцем, для рівності використовуючи рівень. Коли лінія буде рівною, бульбашка на лінійці буде перебувати рівно посередині.
  • Якщо під рукою немає такого чудового інструменту, можна зробити «домашній» рівень зі звичайної пластикової пляшки. Наповніть її наполовину і прикладіть до стіни. Коли пляшка прийме горизонтально рівне становище, поверхня води також покаже рівну лінію.

Порада: до того, як остаточно закріпити картину, попросіть своїх близьких підтримати її там, де ви припускаєте її повісити. Завдяки цьому, можна переконатися в тому, що вони не відображає світло. Відблиски від сонячних променів можуть заважати нормальному сприйняттю твори мистецтва.

Ми розповіли вам, як повісити картину будинку без використання цвяхів. А тепер прийшов час поділитися порадами про те, які картини куди в квартирі можна вішати.

Як прикрашати квартиру картинами правильно?

Як повісити картину, що не свердлячи стіну Існує одна важлива і при цьому просте правило — в кухні потрібно вішати «смачні» твори мистецтва, в передпокої — динамічні, в спальні — еротичні. Ну і, звичайно, на цей рахунок ходить чимало суперечок, оскільки у кожного дизайнера своє бачення того, як повинен виглядати інтер’єр квартири, прикрашений картинами. Багато хто вважає, що в спальні, де повинен бути хороший здоровий сон, потрібно вішати вироби спокійних тонів, а тому слід уникати занадто яскравих забарвлень.

Найкраще вибирати пейзажі — вони також добре підійдуть для прикраси віталень і коридору. Для кухні краще вибрати натюрморти, де зображені плоди, їжа, кава або пляшка вина. Ви можете вибрати зображення скромного букетика лугових квітів, намальованого аквареллю. А ось для кухні краще вибрати яскраві, впадають в очі кольору. Для маленького коридорчика слід вибрати графічні зображення, а ось у великій передпокою краще повісити велику картину з сюжетом.

Порада: існує маса рекомендацій дизайнерів, однак найважливіше, на що потрібно звертати увагу — чи подобається зображення на стіні вам і вашим близьким.

Ми розповіли про те, як повісити картину, що не свердлячи стіну і поділилися порадами про правильне розташування зображень в кімнатах. Сподіваємося, наші поради допоможуть вам прикрасити своє житло красивими і відповідними картинами!