Пом’ята одяг неприпустима в сучасному суспільстві, адже про людину, яка не спромігся привести себе в порядок можна сказати, що він нешанобливо ставитися до оточуючих. Зрозуміло, подібні люди втрачають силу-силенну потенційної вигоди, що виходить від людей.

Але, все вищесказане не про нас, так як в наших руках самоt сильна зброя — інформація. Звичайно, завжди можна взяти і просто використовувати праску.

Однак, в деяких випадках, класичні способи зробити одяг гладкою стають недоступні — могло відключитися електрику, зламався праска, або просто немає часу. В такі тяжкі часи вам допоможуть поради, розташовані нижче.

Читайте в цій статті:

 • Купуйте речі, які не мнуться
 • Прасуємо майку без праски
 • Підручні засоби для прасування без праски
 • Як правильно гладити речі?
 • Кілька рекомендацій на замітку

Купити одяг, яка не мнеться — один з варіантів

як погладити майку без праскиСучасний ринок досить великий і не обмежує людей у ​​виборі. Речі, які не потребують прасування не рідкість. Як правило, це самі звичайні предмети гардероба, до складу яких доданий певний відсоток синтетики. Бавовна і синтетичні матеріали — ідеальний варіант для людей, які не бажають витрачати час на розгладження помятостей, що з’являються після прання. Одяг з вовни — ще один варіант, покликаний заощадити час свого господаря. Використовуючи подібний продукт, вам не доведеться ламати голову над тим, як гладити футболку без праски.

Синтетичні матеріали затримують повітря, що не завжди приємно, проте, їх зовнішній вигляд варто того, щоб трохи потерпіти, тим більше, що сучасні виробники вміють знайти необхідний баланс, при змішуванні натуральних і штучних матеріалів. Розглянемо плюси і мінуси даного методу:

 • Економія часу;
 • Не потрібно купувати праску та інші пристосування для прасування;
 • Тіло отримує менше кисню;
 • Зовнішній вигляд речей красивіший;
 • Одяг швидше сохне.

Як погладити футболку без праски?

Звичайна ситуація — є м’ята одяг. Відразу постає питання — як погладити майку без праски, якого з якоїсь причини немає під рукою, або він не підходить для використання на даній тканини. Один з найбільш перевірених способів позбавитися від складок — використовувати парова праска. Цей виріб активно застосовується в магазинах, де просто немає можливості використовувати класичні способи прасування. Ще один великий плюс — можливість застосувати його на матеріалі, погано переносить дотику розпеченого металу, наприклад, синтетичне покриття курток.

Важливо знати, що при підвищенні температури будь-яка тканина приймає рівну форму. Зрозуміло, вплив пара призводить до позитивного результату. До того ж, можна обробляти річ не знімаючи її з вішалки. Розглянемо плюси і мінуси використання парової праски:

 • можна гладити не знімаючи виріб з вішалки;
 • не залишає складок і смужок від натиску;
 • ідеально підходить для використання на чутливому матеріалі.

Як розгладити майку без праски підручними засобами?

Парова праска — річ хороша, але є далеко не у кожного. Однак, його суть полягає у використанні пара, який можна добути з інших побутових приладів. Найбільш поширений варіант — це використовувати ванну кімнату. Досвідчені домогосподарки знають, як розгладити футболку без праски, вдавшись до найпопулярнішого способу, що з’явився багато десятиліть тому …

Гаряча ванна — саме вона допоможе зробити одяг рівною і приємною на око. Як? Дуже просто — нам прийде на допомогу все той же пар. Необхідно повісити одяг безпосередньо над ванною, в яку ми наллємо гарячу воду. Залишивши її в такому положенні на 20 хвилин, отримаємо очікуваний результат — значне зменшення складок. Даний метод особливо гарний у екстрених ситуаціях, так як не вимагає ніяких сторонніх пристосувань. Тепер ми знаємо, як погладити майку без праски, давайте розглянемо плюси і мінуси даного методу:

 • Одяг буде трохи вологою;
 • Не потрібно ніякої електронної техніки;
 • Розгладження сильно пом’ятих речей буде не стовідсотковим;
 • Зручно в кризових, надзвичайних ситуаціях.

Корисно для господинь

гладити джинси

Джинси люблять все: чоловіки, жінки, діти, люди в літньому віці. А все тому, що це зручна і практичний одяг. Але далеко не всі знають, як гладити джинси, щоб їх не пошкодити. Давайте більш детально зупинимося на цьому питанні.

Чоловіки повинні виглядати ідеально! Щоб цього досягти, потрібно знати, як гладити костюм і краватку правильно. Тут ви знайдете практичні поради з прасування.

Як правильно гладити речі — корисні поради по господарству

Як швидко погладити футболку, джинси і будь-які інші речі? Незважаючи на наявність такого пристрою, як праска, багато хто задається подібним питанням — це значить, що далеко не у кожної людини виходить домогтися досконалості в цій справі. Подібне не дивно і зустрічається повсюдно, а причиною тому стають недосвідченість і неякісні електричні прилади.

вибираємо праску

Приходячи в магазин, розбігаються очі. Асортимент сьогодні дійсно величезний, однак, є пара основних правил по вибору ідеального пристрою для рятування помятостей на одязі. В першу чергу, зверніть увагу на вагу і споживану потужність. Так, в рекламних роликах виробники розхвалюють ультрасучасні підошви, які зроблені із застосуванням надсекретних технологій з космосу, але, правда в тому, що якими б хорошими вони не були, коли сам прилад не створює належної натиску, то і результату немає.

Автоматична система очищення — важлива деталь, адже як показують дослідження маркетологів, саме через забруднення результат прасування виявляється плачевним, а для чищення необхідно купувати спеціальний розчин, що не завжди вдається зробити.

Загалом, якщо у вас буде хороша техніка під рукою, то питання, як погладити футболку праскою, вас хвилювати не повинен — ​​виставите потрібну температуру і приступайте до роботи. Що ж робити власникам дешевих, бюджетних приладів?

прасування одягу без праски

Як бути, якщо під рукою немає приладу, а вам потрібно якомога швидше проутюжить одяг і прибрати складки? Ми знаємо, як прасувати одяг без праски і які способи видалення складок існують.

А якщо під рукою є отпариватель, вам навіть не потрібно ні над чим ламати голову, адже потрібно просто використовувати цей прилад, поставивши потрібний режим. А тут ви знайдете інструкції по застосуванню такої техніки.

Важливі рекомендації на замітку

Як гладити шорти і футболку? Цими питаннями ми часто задаємося вранці, та й не тільки. Не хочеться жертвувати якістю, а тому звернемося до перевірених правилами:

 • як гладити шортиРівна поверхня — це половина успіху. Неважливо де — на столі або спеціальній дошці, головне, щоб була можливість рівно покласти одяг;
 • Не лінуйтеся вирівнювати вироби;
 • Не потрібно занадто довго тримати бавовняні речі на сонці — це ускладнює нам завдання;
 • Правильно обраний температурний режим позбавить від різного роду розлучень та інших пошкоджень матеріалу;
 • Придивіться, чи не залишилося плям на одязі, інакше при впливі температури вони можуть врізалися в структуру тканини;
 • Не поспішайте прибирати виріб в сторону — дайте йому трохи часу запам’ятати нову форму.
 • Налягайте вагою на прилад — навіть наші бабусі і мами, у яких вони були важкі, робили це.

Власне, на сьогодні це все поради. Дуже хочеться вірити, що вони принесуть користь людям, які намагається поповнити свій багаж знань і навичок. Всього вам доброго і не забудьте залишити свою думку в обговореннях, а ще краще, поділіться своїм досвідом, адже немає межі досконалості.