Якісні дизайнерські світильники здатні повністю перетворити простір. Вони втілюються в великих розмірах, сміливих формах, з розрахунком тіні і світла. Використовуються незвичайні матеріали і їх поєднання. Для створення оригінального простору можна вибрати https://theretro.ru/shop/moooi/ світильники Moooi в інтернет-магазині Theretro.

Як підібрати дизайнерський світильник

Спочатку потрібно визначити, для яких цілей потрібен прилад освітлення. Враховується розмір приміщення і висота стель. Не менш важлива техніка безпеки. Якщо в кімнаті високі стелі, можна підібрати стельові світильники на довгих підвісах. В даному випадку добре виглядають багатоярусні люстри з лампочками в формі свічок. Для таких великовагових конструкцій дизайнер продумує міцну основу і кріпильні елементи. В якості останніх виступають ланцюга і посилені троси.

У приміщеннях, що мають висоту стель 2,5-3 метра, люстру вішають на відстані 2-2,2 метра. Якщо стелі перевищують 3 метра у висоту, вибір місця установки визначається естетичними уявленнями господаря.

Також враховують такі моменти:

  • найбільш довговічним і міцним матеріалом є товсте скло;
  • тканину, дерево і папір є вогненебезпечними навіть в разі спеціальної обробки;
  • метал і пластик також виділяються достатню міцність.

Сучасні світильники часто роблять з дерева. Щоб дотримуватися безпечну експлуатацію, досить підібрати не дуже потужні лампи, які відрізняються мінімальним нагрівом. Важливо також стежити за захисним покриттям, і оновлювати його періодично.

Вибір освітлення в залежності від стилю

Прилади освітлення в стилі кантрі виділяються сільської або рослинної тематики. Перевагу віддають моделям в світло-зелених або жовтуватих тонах. Холодні відтінки і імітація свічок — краще рішення для інтер’єру в стилі прованс.

Лофт або урбаністичний стиль доповнюється різними освітлювальними приладами — софіти, світлодіодна стрічка, точкові світильники в стелі. Ажурні конструкції і ковані елементи підійдуть для еклектики або стилю тіффані.

Дизайнерські світильники виділяються нестандартними формами і розмірами, ступенем прозорості. Це може бути світильники у формі гілки з невеликими світлодіодами або невелика сфера. Також дизайнери пропонують по-справжньому масштабні конструкції в кілька ярусів і безліччю лампочок. Такі прилади освітлення встановлюють в просторих кухнях-віталень, в фойє великого готелю, основному приміщенні ресторану.

Таким чином, сучасні світильники відрізняються великим вибором по конструкції, розміром і вибору лампочок. Це дозволяє підібрати оптимальний освітлювальний прилад і для великої вітальні, і для камерної кімнати. В результаті створюється якісне освітлення, необхідні акценти в інтер’єрі.