Сьогодні мікрохвильовки використовуються майже в кожній квартирі. І навіть нескінченні суперечки про шкоду приготовленої і розігрітій їжі шляхом використання даної техніки не знижують рейтинги її використання. Більшість людей вже не уявляють собі кухні без застосування цього обладнання. Але не секрет, що чим частіше ви користуєтеся такою технікою, тим більше вона забруднюється. Як помити мікрохвильову піч всередині так, щоб вона служила вам довгі роки? У цій статті ми поділимося з вами деякими порадами.

Зміст статті:

  • Чим чистити мікрохвильову піч всередині — використовуємо підручні засоби
  • Як вимити мікрохвильовку всередині за допомогою миючих засобів?
  • Важливі інструкції про заходи догляду

Чим чистити мікрохвильову піч всередині — використовуємо підручні засоби

Важливо: головне пам’ятайте, що всі без винятку абразивні речовини ніяк не підходять для чищення такої побутової техніки.

використовуємо соду

Чим чистити мікрохвильову піч всерединіХоч сода і відноситься до числа абразивних речовин, проте правильне її використання дуже допоможе вам. Тільки ні в якому разі не тріть харчовою содою стінки печі! Розчиніть у воді 2-3 ст. л. кошти в теплій воді, вилийте в будь-яку ємність і поставте її в мікрохвильовку на найпотужніший режим, але не більше ніж на п’ять хвилин.

Після відключення печі залиште тарілку з водою ще на 15-20 хвилин. Це дозволить розмочити залишки жиру на поверхні.

Потім протріть стінки, використовуючи м’яку губку або ганчір’я. Намагайтеся робити це дуже делікатно, тому що великий ризик подряпати поверхню.

Чи можна почистити мікрохвильовку оцтом?

Оцет — ще один ефективний підручний засіб, яке знайдеться на кожній кухні. Він допоможе прибрати залишки жирних забруднень і неприємний запах. Діємо та кож, як і з содою. Розведіть 3 ст. л. оцту в теплій воді і поставте в піч на 5 хвилин. Почекайте 15 хвилин і почистіть стінки.

Як почистити мікрохвильовку лимонною кислотою?

При чищенні печі вам допоможе лимонна кислота або сік лимона.

Візьміть 200 мл води і всипте в неї 1 пачку лимонної кислоти або покладіть кілька лимонних часточок. Поставте цей стакан всередину техніки на найбільш сильний режим на пару хвилин.Чим чистити мікрохвильову піч всередині

Після цього протріть стінки мікрохвильовки губкою.

апельсинові шкірки

Ви любите апельсини? Відмінно, але не поспішайте викидати шкірки від них, так як вони відмінно допоможуть вам при чищенні мікрохвильовій печі.

Покладіть шкурки від апельсина в посуд, зроблену зі скла і відправте на 4-5 хв. в мікрохвильовку. Вам залишиться тільки почистити стінки.

Як вимити мікрохвильовку всередині за допомогою миючих засобів?

Як вимити мікрохвильовку всерединіСьогоднішні виробники побутової хімії пропонують широкий асортимент засобів для чищення для мікрохвильовок. Одні випускаються у вигляді аерозолів, інші у вигляді крему. Всі ці кошти, безумовно, допоможуть вам очистити мікрохвильову піч. Але так чи вони є обов’язковими?

Прочитавши нашу статтю, ви вже знаєте кілька ефективних способів того, як очистити мікрохвильову піч всередині — будь-який з перерахованих вище інгредієнтів обов’язково виявиться у вас на кухні. Додатково до всього вони не володіють сильними хімічними властивостями, які так шкідливі для алергіків.

Важливі інструкції про заходи догляду

Ми розповіли вам, як швидко почистити мікрохвильовку всередині, але щоб не витрачати масу свого часу на очищення, краще просто запобігти появі забруднень. Ось вам кілька практичних порад:

  • Як швидко почистити мікрохвильовку всерединіКупуйте спеціальну кришку для мікрохвильовок і накривайте нею їжу в тарілці. Адже відмити кришку набагато простіше, ніж всю піч.
  • Візьміть собі за правило щодня протирати стінки мікрохвильовки зсередини, використовуючи вологу ганчірку.
  • Якщо ви хочете позбутися від неприємного запаху всередині мікрохвильової печі — покладіть на ніч кілька таблеток активованого вугілля. Він вб’є запах.

Як бачите, чистка мікрохвильовки — це зовсім не страшно. Використовуйте наші поради і дивуйте гостей неймовірною чистотою побутових приладів.