Соціальна мережа YouTube — це не тільки те місце, де можна провести весело час за переглядом цікавих відеороликів. Зараз це майданчик, де можна дуже добре заробити. Причому це може бути як додатковим доходом, так і основним. Головною умовою, яке впливає на вашу популярність і в результаті заробіток, є те, скільки чоловік дивляться ваші відео. Звичайно, ви можете самі зайнятися розкручуванням свого каналу та знімати цікаві ролики.

Однак, на жаль, конкуренція на цій розважальному майданчику в даний момент дуже велика. У топ-видачу або рекомендації потрапляють відео з певною кількістю переглядів. Часом може пройти досить багато часу поки ви наберете необхідну кількість переглядів для монетизації. Саме з цією метою були створені спеціальні сервіси, які допомагають набрати перегляди на Ютуб. З одним з них ви можете ознайомитися детальніше на сайті з просування в соціальних мережах — martinismm.com, де легко можна накрутити перегляди на відео Ютуб менше ніж за 1 хвилину. Що примітно, навіть відомі блогери користуються накруткою переглядів. Це вже не секрет для всіх.

Як збільшити перегляди YouTube для заробітку на партнерці

Для того щоб отримати бажану тисячу переглядів, зараз вам потрібно буде віддати від 0,20 до 0,77 копійок за 100 переглядів. Ціна залежить від таких показників:

  • Якість. Буде це жива аудиторія або боти. Незважаючи на те, що вам не буде доступна ця інформація, фільтрам YouTube — так. Замовляючи якісніші перегляди, ви не ризикуєте опинитися в лазні або бути заблокованим.
  • Утримання. Ви можете замовити перегляди аудиторією з утриманням чи без. Для фільтрів YouTube є велика різниця, додивився користувач ваше відео до кінця, до середини або закрив вкладку на самому початку відео. Чим вище буде утримання, тим більше ви зможете заробити.

Тому якщо ви хочете стати успішним блогером і перетворити хобі в спосіб заробітку непоганих грошей, вам обов’язково потрібно обзавестися якомога більшою кількістю переглядів. Скористатися послугою дуже просто. Досить зайти на сайт сервісу, вибрати обсяг послуги, швидкість її подачі і якість. Не потрібно реєструватися, оплата відбувається онлайн, а замовлення виконується в найкоротші терміни.

На жаль, зараз досить багато шахраїв, тому слід віддавати перевагу тільки перевіреним сайтам. Таким чином, ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте тільки якісні послуги. Тепер ви знаєте, як набрати перегляди на Ютубі для відеороликів.