Багатьох хвилює питання про те, чи треба прасувати джинси після прання або ж немає. А все тому, що джинси досить тягнеться матеріал, який легко розправляється при носінні, тому багато хто просто не розуміють, навіщо це потрібно робити. Але щоб відповісти на це питання компетентно і з точки зору фахівців, необхідно копнути трохи глибше — до складу самого матеріалу, з якого і пошита така вельми популярна річ з нашого гардероба, а також рекомендації виробника щодо правильної експлуатації.

Якщо ж поговорити про методи розгладження, то їх є декілька, причому вони відрізняються один від одного. Кожен з них має свої переваги і недоліки, на цьому зупинимося більш детально. І так почнемо розбиратися в такому хвилюючому питанні, гладити чи джинси або залишити їх пом’ятими після прання.

зміст:

 • Правильна прання джинсів
 • Як можна гладити джинси?

Рекомендації виробника за правильної прання джинсів

як розгладити джинсиКожен матеріал має свої властивості і при цьому виробник обов’язково на етикетці вказує оптимальні режими прання джинсів в машинці або ж руками, щоб виріб не зіпсувати і полегшити прасування.

Але дуже часто ніхто на це абсолютно не звертає уваги, і саме тому виникає цей жахливий питання, як гладити джинси, щоб не зіпсувати улюблені штани і зробити все легко і максимально швидко.

Що ж радить виробник і взагалі чи можна гладити джинси? В основному прання таких виробів необхідно проводити при температурі, яка не перевищує 40 градусів. Це правило потрібно дотримуватися в разі, коли ви не бажаєте довго возитися з вигладжують численних складок, які залишилися на штанах після просушування. Якщо ви вирішите скористатися цією порадою, то не будете гладити джинси, хоча цього робити ніхто не забороняє. В іншому випадку вони висохнуть і будуть створювати великі проблеми, адже вода не надто розпарює волокна і вони, відповідно, не мають властивостей, які дозволяють джинсам сильно пом’яти.

Крім цього, необхідно використовувати звичайний порошок, який не володіє отбеливающими властивостями — це з легкістю зможе змінити колір вашого одягу. В налаштуваннях машинки потрібно встановити параметри оборотів, щоб одяг не так сильно м’ялася — цей показник не повинен перевищувати 600. Якщо ж буде вище, тоді доведеться все-таки гладити.

прати джинси

Якщо ви хочете, щоб улюблені джинси прослужили вам дуже довго, не втративши свій зовнішній вигляд, потрібно навчитися правильно прати джинси, використовуючи тільки відповідні кошти. Ми розповімо, як проводити роботи!

Деякі господині вибирають ручне прання джинсів, вважаючи її більш делікатною і ніжною. Так що тут ми вирішили зібрати для вас всі рекомендації ручного прання.

Варіанти розгладження джинсів

Є кілька способів, які можуть дати відповідь на питання про те, чи прасують джинси після прання. Таких варіантів всього два:

 • Сушка в розкладеному і рівному стані;
 • Прасування праскою.
 • Кожен з цих варіантів має свої особливості і секрети, на які обов’язково потрібно звернути увагу, щоб мати можливість швидко і без будь-яких проблем впоратися з джинсами, які вам потрібно в красивому і рівному стані.

  Як розгладити джинси за допомогою праски?

  Розгладити джинси за допомогою праски досить легко, але не зовсім швидко. Для цього потрібно дотримуватися кількох нескладних правил, які допоможуть в короткі терміни позбавитися від помятости на такій комфортній одязі. Для цього необхідно:

  • треба прасувати джинсиРозгладжувати штани необхідно тільки з вивороту, таким чином тканина не пошкодиться і не буде блищати, що важливо.
  • Не потрібно висушити джинси повністю, в трохи сирому вигляді вони будуть краще піддаватися розгладженню.
  • Для швів варто використовувати марлю або будь-яку іншу тканину для прасування, щоб було легше проводити маніпуляції праскою, крім цього, дана технологія дозволить не спалити штани.
  • При бажанні можна уникнути від такої поширеної помилки — це проглаживание кишень, коли від них залишаються сліди — в такому випадку необхідно в них покласти шматочки тканини.
  • Після прасування варто їх обов’язково повернути на мотузку для білизни, щоб повністю висохли.
  • Вибрати правильний температурний режим.
  • Для вже сухих штанів варто використовувати розпилювач — це допоможе зволожити тканину і зробити її більш піддатливою для розгладження.
  • Після прасування виріб не потрібно відразу ж одягати, потрібно трохи почекати, щоб в опуклих місцях, наприклад, на колінах, вони не розтягнулися — це додасть негарний зовнішній вигляд.

  жуйка на одязі

  Ненароком сіли на жуйку? Не біда, існує маса способів, за допомогою яких ви зможете швидко вивести жуйку з джинс. Давайте розглянемо кожен з них більш детально.

  Не набагато легше прибрати з одягу сліди від фарби, які можна посадити на одяг в будь-який момент. Дуже багато лякаються, побачивши такі забруднення, проте існує маса підручних засобів, які можуть допомогти вам швидко прибрати плями — ми описали їх тут.

  Як розпрямити джинси без праски?

  Такий варіант існує і дає відповідь на питання про те, як розгладити джинси без використання праски. Тут можна відповісти тільки таким чином — для легкого розгладження штанів без використання будь-якої техніки потрібно уважно вивчити етикетку і слідувати рекомендаціям, які залишив виробник. Саме все це допоможе без проблем отримати практично неізмятие джинси. Вам після прання залишиться тільки струснути їх і повісити сушитися. Після повного висихання їх можна надягати.

  При ручному пранні не варто сильно застосовувати свої фізичні вміння, постаратися просто віджати вологу, але ніяк не висушувати їх. Адже чим менше ви їх викрутити, тим вони рівніше будуть і вам не доведеться думати про те, як погладити джинси праскою.

  Важливо! Необхідно дотримуватися інструкції ще по одній простій причині — в такому випадку ваші улюблені й дорогі джинси зможуть радувати вас якомога довше, адже тканина не буде псуватися.

  Такий варіант здатний принести вам не тільки естетичне задоволення, а й матеріальне — адже ви заощадите чималу суму на покупку нових джинсів, якщо станете правильно поводитися з цими.

  Який варіант розгладження вибрати?

  Вибирати варіант, який дає відповідь на такий хвилюючий питання, варто виходячи з їх переваг. Наприклад, перший варіант прасування за допомогою праски дасть вашим штанів абсолютно рівним вид, але займає певний час, при цьому важливо не пропустити, коли вони будуть ще трохи вологі. На тему, як правильно гладити джинси відео варто подивитися, воно дуже цікаве.

  А ось другий варіант не вимагає абсолютно ніяких зусиль, які варто прикладати для їх розрівнювання. Вибирайте більш зручний для вас варіант, а якщо є нові методи, які будуть цікавими і новими, тоді пишіть в коментарях.