Правильний догляд за пластиковими вікнами дозволить зберегти їх бездоганний зовнішній вигляд протягом максимально тривалого часу. ПВХ-профіль успішно заміщає собою звичні дерев’яні вікна, так як відрізняється високими експлуатаційними якостями, а також доступними цінами. Для догляду за вікнами можна скористатися звичним мильним розчином, який дозволить видалити з поверхні велику частину звичної всім бруду. Поверхня пластикових вікон позбавлена ​​мікротріщин і рельєфу, що дозволяє доглядати за нею за допомогою м’якої тканини. Також можна скористатися губками, які в значній мірі полегшують і прискорюють роботу. Змочена у воді губка дозволяє не тільки усунути бруд, але і видалити залишилися миючі засоби з поверхні вікон.

Якщо ж потрібно видалити розлучення зі скла, то на сайті http://tvplus.dn.ua/news/11/full/9103/ можна дізнатися про способи, що існують для цього. У статті розглянуто відразу п’ять способів вимити вікна без розлучень.

При догляді за вікнами часто виникає необхідність видаляти не просто звичайну бруд, але і монтажну піну, яка залишається на поверхні після установки нового профілю. Щоб очистити профіль від піни або маркерів, необхідно скористатися меламіну губкою. Вона відмінно бореться і з іншими барвниками. Губку слід змочити у воді і потім ретельно віджати. Такий інструмент для прибирання відмінно видаляє з поверхні пластику більшість забруднень. Видалити монтажну піну також допоможе спеціальна лопаточка. Для видалення необхідно спочатку дочекатися, поки піна повністю висохне. Замість лопатки можна використовувати інші інструменти, які не залишають на поверхні сліди.

Якщо на профілі вікон залишаються сліди забруднень, з якими не впоралася меламиновая губка, то тут вже будуть потрібні спеціальні очищають склади. У той же час використовувати їх потрібно акуратно і відповідно до рекомендацій виробника. Такі засоби здатні руйнувати поверхневий шар ПВХ-профілю, тому застосовувати їх потрібно тільки точково.

Чим мити пластикові вікна не слід?

Існує і кілька рекомендацій про те, як не допустити ушкоджень профілю під час догляду за вікнами. Відразу ж варто відмовитися від використання металевих сіток і скребків, які залишають подряпини і потертості на поверхні. Чи не підходять і чистячі засоби, в яких є абразив, потужна кислота або розчинник.