При виборі будь-якої речі для своєї дитини, батьки керуються основним лікарським принципом: «Не нашкодь!» Якість пральних синтетичних засобів є одним з основних факторів розвитку у малюків алергічних реакцій, а також може вплинути на загальний розвиток дитини. Розберемося, який склад порошку Вухатий нянь і чи варто його застосовувати для прання речей дитини.

зміст:

  • Склад Вухатого няня
  • Гель для прання Вухатий нянь
  • Відгуки мам про засобі
  • Поради з прання

Повний склад порошку Вухатий нянь

Склад будь-якого продукту ми завжди читаємо на упаковці. Але чи є щось заховане між рядків?

Склад прального порошку Вухатий нянь:

сульфати натрію

мін.15 макс.30%

силікати

мін.5 макс.15%

солі фосфатних кислот

мін.15 макс.30%

неіоногенні ПАР

<5%

відбілювач на кисневій основі

мін.5 макс.15%

піногасник

<5%

аніонні А-ПАР

мін.5 макс.15%

антиресорбенти

<5%

карбонати

мін.5 макс.15%

ензими, ароматичні добавки

 

Основна мета всіх цих компонентів — відторгнення бруду і плям від тканини і розчинення їх у воді. Цей процес виробляють в основному аніонні поверхнево-активні речовини (А-ПАР) за допомогою пом’якшення води фосфатами.

склад Вухатого няня

Саме ці елементи є найбільш агресивними не тільки по відношенню до забруднень, але і по відношенню до організму дитини. У дозах, що перевищують допустимі норми, вони можуть спровокувати розвиток алергічних реакцій, які послаблюють імунітет.

До складу порошку Вухатий нянь ці речовини входять, але знаходяться в допустимих межах 5-15% від загального обсягу.

Кисень, що містить відбілювач, антиресорбенти і ензими відносяться до категорії сучасних безпечних добавок.

Відбілювач не містить хлору. Ензими — це біодобавки. Антиресорбенти утримує розчинену бруд у воді і запобігає вторинне забруднення. Як бачите, без нього ніяк!

Щоб після прання дитячих речей їх залишалося в одязі менше, використовуйте повторне дворазове полоскання і ніколи не перевищуйте рекомендовані мірні норми при пранні!

  поради з чищення вінілових платівокРекомендуємо прочитати поради з чищення вінілових платівок.

Якщо ви виявили в крупі жучків, варто починати боротьбу з ними відразу ж. Дізнайтеся, як вивести дрібних жучків, які оселилися в крупах.

Відмінності гелю від порошку в складі і якості прання

У чому принципова відмінність гелю для прання від порошку? Чи варто за модним маркетинговим пропозицією реальна вигода?

Гель Вухатий нянь безбарвний, із середньою щільністю, що нагадує рідке мило. На відміну від порошку, в гелі основною діючою речовиною виступають не аніонні ПАР, а неіоногенні активні речовини, процентний вміст яких досягає лише 15%. Також в гелі менше фосфатів і є звичайне мило.

гель Вухатий нянь

Завдяки таким компонентам, гель для прання Вухатий нянь характеризується м’яким миючим дією і чудово підходить для щоденного прання. Підтвердженням цього є низький рівень піноутворення при пранні.

Увага! Для виведення старих плям, забруднень від фруктів і ягід необхідно проводити попередню обробку забруднених ділянок, так як м’яке дію гелю може не вплинути на їх видалення.

Для прання бавовняного і льняного білизни при температурі +90 С краще використовувати порошкоподібний засіб, так як інструкцією гелю не передбачений такий високий робочий температурний режим.

Відгук мам про порошок Вухатий нянь для білизни новонароджених

відгуки про порошкуПрактично всі мами в один голос твердять, що використовують пральний порошок і гель для білизни новонароджених тільки для дійсно дуже забруднених речей. Для того щоб освіжити повзунки, шапочку або сорочечку багато обходяться дитячим милом або ж просто перуть речі в гарячій воді.

Коли ж тоді використовується порошок Вухатий нянь? Відгуки для новонароджених кажуть, що будь-які синтетичні засоби використовуються мамами тільки для прання постільної білизни, ковдр, а також видалення забруднень з дитячої коляски.
Багато мам, залишаючи відгуки про порошок Вухатий нянь, радять використовувати не більше ½ мірної норми порошку для прання, а також полоскати речі кілька разів.

відмити холодильник від жовтизниПрочитайте, якими засобами можна відмити холодильник від жовтизни.

Рекомендуємо дізнатися, як правильно гладити речі немовляти.

Дізнайтеся, як відчистити від накипу термопот.

Відгуки про всі засоби для прання Вухатий нянь

пачка порошкуПральний порошок Вухатий нянь відгуки вже має не тільки при використанні для прання дитячих речей. Багато господинь набувають його для прання речей всіх членів сім’ї, так як розраховують на його гіппоалергенна, відсутність барвників і менш агресивне середовище, ніж в звичайних «дорослих» засобах.

Багато відгуки дають позитивну оцінку легкому аромату в гелі, який свідчить про помірній кількості додається аромати і зникає при достатньому полосканні. При пранні порошком, аромат аромати тримається набагато сильніше.

Прозорість гелю також заслужила схвалення, як показник відсутності синтетичних барвників в засобі.

Багато мам особливо позитивно відгукуються про застосування гелю Вухатий нянь для прання білих речей. Що знаходиться в гелі в мінімальних кількостях оптичний відбілювач чудово справляється зі своїм завданням.

Якщо ваша дитина схильна до алергічних реакцій, то перші кілька разів варто уважно стежити за реакцією малюка при носінні речей.

Порошок виготовлений за Держстандартом Р 52488-2005 роки, що надає мамам впевненості в його якості і наявності всіх заявлених його достоїнств.

Замітка! Найбільш спостережні господині відзначили, що якість прання речей залежить не тільки від якості і кількості прального порошку, а й від конструкції барабана машинки-автомат і алгоритму його руху.

Керівник випробувальної лабораторії НП «Росконтроль» також зазначає, що конструкція барабана з прямим приводом забезпечує якісно набагато краще вплив на тканину (механічне і температурне) навіть з мінімальною кількістю прального засобу.

Поради

як використовувати гельЗберігайте всю побутову хімію в верхніх шафках в герметично закритих ємностях, щоб навіть при їх падінні засіб не могло розсипатися, і його не можна було вдихнути!

  • не варто дитині дозволяти допомагати насипати порошок в кювету машинку, це виключить можливість вдихнути його частинки малюком;
  • ручне прання дитячих речей за допомогою гелю не приносить бажаного результату, так як не відбувається достатня активація кошти, тобто не вистачає інтенсивності і тривалості механічного збовтування гелю;
  • ніколи не додавайте дозу порошку для прання або гелю «на око», оцініть ступінь забруднення дитячих речей і визначитеся з дозуванням і засобом;
  • розраховуйте кількість порошку в залежності від режиму прання, порошку необхідно час, щоб його гранули повністю розчинилися;
  • якщо ви хочете тільки освіжити речі малюка, використовуйте гель.

Правильне зберігання порошку Вухатий нянь допоможе зберегти його якості, адже злежалі гранули втрачають свою працездатність.