Висока ефективність прибирання приміщень є актуальним і важливим умовою для успішної роботи в будь-якому бізнесі. Очищення великих приміщень з великим потоком людей вимагає особливого підходу і використання професійного обладнання.

Прибирання підлогових покриттів на великій площі викликає труднощі, і навантажує персонал. Для ефективного очищення статі створені професійні миття підлоги.

Профільна підлогомийки допоможе прискорити і полегшити процес прибирання, при цьому підвищується якість самої очищення і знижується навантаження на працівників. Досить однієї поломойки для успішної збирання сотень квадратних метрів в супермаркеті, офісі, складі або торговому центрі.

підлогомиюча машина Comac

Переваги і кращі машини для миття підлоги

Настільки ефективна і сучасна техніка не відрізняється складністю в експлуатації. Навіть недосвідчені співробітники зможуть освоїти принципи роботи з водою і щітками, заряджати акумулятор і правильно направляти машину.

Досить зрозуміти основні конструкційні особливості. Чиста вода і миючий засіб подаються на обертові щітки, а відпрацьована рідина йде в окремий бак. Процес забезпечений за рахунок двигуна, насоса і акумулятора.

Вибираючи найбільш підходящу модель необхідно звертати увагу на такі нюанси:

  • Ручна або самохідна підлогомийки;
  • Особливості щіток;
  • Заявлена ​​виробником продуктивність;
  • Кабельний або акумуляторний тип харчування;
  • Розміри вашого приміщення і тип статі.

Звичайно ж машина для чищення підлоги від іменитого бренду вселяє довіру, тому багато покупців вибирають німецьку техніку Karcher або італійську Comac.

Чістосіла — найкраще місце, де можна купити машину для миття підлоги

Компанія Чістосіла давно спеціалізується на обладнанні для клінінгу, у нас на сайті chistosila.ru можна знайти недорогі машини для миття підлоги і самі технологічні рішення. Зазначена виробником вартість поломоечной машини повністю відображає її технічні можливості. Бюджетні моделі підійдуть для невеликих об’єктів, прекрасно очищаючи потрібну площу.

підлогомиюча машина Karcher

У промислових масштабах знадобляться професійні миття підлоги великого розміру і з високою продуктивністю. Для будь-яких завдань можна знайти відповідну техніку в нашому каталозі.

Справжнім хітом продажів стали акумуляторні моделі, які можна вільно переміщувати по всьому об’єкту і прибирати навіть у важкодоступних локаціях.

Техніка з кабельним підключенням обмежена в мобільності, але не поступається в якості прибирання. Якщо обладнання буде використовуватися в невеликому приміщенні з достатньою кількістю розеток, то можна вибирати мережеву модель. Для всіх інших випадків краща акумуляторна варіація.