ТОВ «Технопромекспорт» — профільнооріентірованная компанія, що спеціалізується на випуску комплектуючих для спеціальної техніки, призначеної для прибирання вулиць, внутрішніх промислових площ, виготовленні прибирального інвентарю з сучасних зносостійких матеріалів.

Сьогодні ТОВ «Технопромекспор» — одна з небагатьох динамічно розвиваються в умовах скорочення ринку поставок збиральної техніки імпортного виробництва. Це пов’язано в першу чергу з орієнтацією виробництва «Технопромекспорт» на відновлення сильно зношених комплектуючих для спеціальної техніки. Вали і щітки для мийних машин, що підлягали раніше беззастережної утилізації, реконструюються фахівцями «Технопромекспорт» в первозданному вигляді.

Завдяки автоматизації виробництва значно скорочуються терміни виготовлення продукції за індивідуальними замовленнями. В «Технопромекспорт» освоєний і успішно впроваджено технологічний процес пластмасового литва, що дозволяє встановлювати кріплення на дискові щітки і тримачі для падов власного виробництва, значно здешевлення вітчизняний продукт.

Як і раніше основними напрямками діяльності «Технопромекспорт» залишаються:

 • виробництво валів і щіток широкого модельного ряду (за параметрами: конфігурація, діаметр, довжина), в тому числі металевих підстав до щетінощеточним валів;
 • виготовлення щіток, сметок, швабр на пластиковій і дерев’яній основі для прибирання виробничих приміщень або промислового обладнання.
 • Використання продукції «Технопромекспорт» в якості навісного обладнання для спеціальної техніки, яка застосовується для прибирання вулиць і багатометрових виробничих приміщень, свідчить про якість і високої зносостійкості використовуваних у виробництві дискових щіток і валів матеріалів.

  Натуральна щетина для щіток, сметок, швабр дозволяє здійснювати дбайливу прибирання обладнання, включно з очищенням від пилу.

  Головною складовою бізнесу керівництво компанії бачить в роботі з клієнтом. Процес руху товарів і послуг від постачальників сировини до споживачів вибудовується в «Технопромекспорт» таким чином, щоб максимально забезпечити сферу обслуговування клієнта. Доставка потребує ремонту обладнання від споживача в Технопромекспорт і назад відновленого до споживача одно, як і балансування валів, є невід’ємною частиною сервісної послуги.

  ТОВ «Технопромекспорт» здобуло статус надійного партнера. Протягом 9 років роботи в «Технопромекспорт» впроваджена і діє система якості, що сприяє чіткому дотриманню та контролю технологічного процесу виготовлення і відновлення комплектуючих для прибиральної техніки, про що свідчать позитивні відгуки споживачів.

  Підприємство має три філії в Росії та ближньому зарубіжжі, розвиває клієнтську мережу, працюючи як з великими споживачами, так і спеціалізується на індивідуальних замовленнях.