Серед іншого пропозиції на ринку натяжних стель можна виділити найбільш відому і досвідчену компанію-установника «Еліт Строй». Вона займається виробництвом і монтажем стельових натяжних конструкцій з 2008 року, а тому успішно застосовує різні види монтажу натяжних стель (https://www.potolokelite.ru/vidi-potolkow.html), постійно перебуваючи в пошуку нових технологій і можливостей. І, звичайно, завдяки якісним матеріалам і широкому вибору полотна і комплектуючих майстри можуть втілювати в життя самих складні проекти.

Але мета даної статті — не детальна розповідь про типи застосовуваного компанією полотна для натяжної стелі, мова не про способи їх кріплення. Сьогодні говоримо про те, які стандартні форми конструкцій і які цікаві ідеї пропонують фахівці компанії «Еліт Строй».

стандартні рішення

За статистикою, близько 90 відсотків замовників вибирають стандартні натяжні конструкції. Це класичні стелі в один або максимум два рівня. Як правило, це полотна різного типу (найчастіше сатинові), які натягнуті на каркас за допомогою гарпунною системи кріплення. Такі полотки виглядають просто, але акуратно, служать довго і не вимагають ремонту.

Стелі класичного типу найчастіше оформляють планками по периметру основи, щоб приховати невелику щілину між стіною і каркасом. Всі ці конструкції виконуються фахівцями компанії «Еліт Строй» дуже швидко, навіть якщо стеля проектував в двох і більше рівнів.

Рідше замовляють особливі системи кріплення під назвою система бесщелевой кріплення. Це сучасний напрям в монтажі натяжних стель, яке також застосовується компанією «Еліт Строй».

Серед пропозиції є також оригінальні конструкції, про які розповімо окремо.

Стелі з фотодруком

Ще недавно ці стелі переживали справжній бум. Сьогодні дуже помітні химерні до остраху малюнки поступово витісняються я лаконічним оформленням, на зміну 3d-метеликам і гігантським завиткам приходять більш стримані принти. Що стосується способів фотодруку, то при наявності власного виробничого ділянки компанія «Еліт Строй» приймає замовлення на будь-який вид сучасної фотодруку.

Натяжні стелі зі світловим оформленням

Світлові стелі відміну зовсім не недоречна розкіш, а цілком собі практичний спосіб оформлення, в якому стримані мінімалістичні архітектурні лінії привносять в приміщення не тільки стиль і оригінальність, а й практичну користь. Якщо світлові лінії зробити потрібної потужності, вони можуть замінити собою світильники. Стеля такого типу може бути прикрашений світловими лініями, вигнутими або прямими.

ширяють полотки

Серед цікавих рішень — і стелі з ефектом ширяння. Вони виконуються з підсвічуванням по периметру полотна, в результаті виходить незвичайний ефект. Висвітлюється периметр світлодіодною стрічкою, підключеної до трансформатора. Ця стеля відмінно поєднується з різними стилями, а тому вважається універсальним.

Різновид ширяючого стелі — контурний, де світло спрямований не нагору, а вниз.

Стелі з засвітлом

Цікавий варіант стелі, в якому частина стелі або він весь затягується спеціальної напівпрозорої плівкою, поверх якої розташовується джерело світла.

Інші варіанти оформлення

Серед інших дизайнерських ідей, які не настільки гостро популярні, але все ще затребувані, можна назвати наступні (всі вони в каталозі готових робіт від компанії «Еліт Строй»):

  • стелі складних форм (хвиля, арка, купол);
  • багаторівневі конструкції. Зараз це не самий писк моди. Але без них не обійтися, якщо ширина кімнати не дозволяє зробити полотно без шва. І тоді краще вже обіграти цей момент другим рівнем замість зварного шва. Кілька рівнів відмінно працюють там, де потрібно зонувати кімнату;
  • перфорація на стелі;
  • стелі з прорізами — тут важливе почуття міри, щоб дірки в стелі не перетворилися в головний предмет інтер’єру кімнати.

Це далеко не всі можливості, які сьогодні в арсеналі у монтажників компанії «Еліт Строй». Більш детально ознайомитися з каталогом можна в будь-якій філії або представництві фірми «Еліт Строй». Більш детально дізнатися про ціну стель можна на сторінці metronews.ru.