Переміщення вантажів сьогодні здійснюється із застосуванням широкого асортименту обладнання, серед якого варто особливо виділити канатні стропи. При їх створенні можуть використовуватися як пенька або бавовна, так і синтетичні компоненти. Але найбільш затребуваними залишаються стропи канатного типу, виконані зі сталі. Саме вони отримали широку сферу застосування. Без них неможливо обійтися в металургійному комплексі, на машинобудівному підприємстві, на нафтохімічному заводі або на складі товарів. Також вони застосовуються на будмайданчиках або в порту. Сталевими стропами успішно користуються для транспортування практично будь-яких важких або об’ємних вантажів. З їх допомогою можна займатися такелажними, ремонтними або монтажними роботами.

Щоб купити якісні стропи, досить скористатися пропозицією сайту https://gpo-msk.ru/. В його каталозі можна знайти різноманітні моделі обладнання для підйому і транспортування вантажів, які відрізняються високою якістю виконання і збірки. Ціни на вироби залишаються демократичними.

Які канатні стропи краще вибрати

У промислових цілях найчастіше користуються наступними видами канатних виробів:

  • СКП. Строп відноситься до категорії універсальних і має просту конструкцію, завдяки чому набув великої популярності. Транспортування відбувається шляхом обв’язування стропи навколо вантажу і його стягування.
  • 1СК. Строп даного типу є одногілковий. Нижня петля доповнена коуша, що представляє собою металевий жолоб. Він використовується для кріплення зацепа. Верхня петля також може бути забезпечена коуша. Якщо він відсутній, то стропу використовують в якості самостійного елементу для монтажу на гаку.
  • 2СК. Виріб являє собою двухветвевой строп, в якій верхні петлі кріплять на загальне ланка, а нижні доповнені грузозахвата. Деякі ланки можуть бути розбірними, що дозволяє перетворити 2СК в чотиригілковий строп.
  • 4СК. Називається чотиригілковий або павуком і відповідає за своїми особливостями розбірному варіанту 2СК.
  • СКК1. Кільцевій строп універсального типу. Має форму кільця, виготовленої зі сталевого каната. За своїм діаметром він вже УСК1, але володіє аналогічною вантажопідйомністю.

Також до категорії канатних строп відносять гілка канатну, яка нагадує УСК1, але розмір петель буде менше. Виріб оснащується коушами або коуша і крюком на кінцях.