Коли дитина виростає, і відправлятися в школу, йому обов’язково потрібно придбати якісний стіл, і належним чином обладнати робоче місце. Саме за письмовим столом дитина буде проводити багато часу, а значить, при виборі меблів потрібно враховувати навіть незначні деталі.

На що варто звернути увагу

В першу чергу потрібно пам’ятати про те, що дитина повинна рости і розвиватися правильно. У дитинстві хребет людини тільки формується, щоб не відбулося його викривлення, потрібно постійно тримати поставу. При цьому спати треба на зручному ліжку з ортопедичним матрацом, а робити уроки за столом певної висоти і розміру.

Саме разом з дитиною потрібно вибирати комп’ютер, стіл, стілець і інші меблі. Так як за столом буде вчитися саме малюк, нехай він допоможе батькам вибрати потрібний варіант. Спочатку необхідно визначитися на кількох варіантах, а потім попросити дитину вибрати той стіл, який подобається йому найбільше. При цьому потрібно запитати дитину, чи зручно йому сидіти за столом.

Можна піти на хитрість, і залишити його на деякий час посидіти за цим столом, що-небудь помалювати. Якщо дитина постійно крутиться, не може вибрати позу, мабуть його щось не влаштовує, можливо, він прибрехав, і насправді стіл не зручний йому. В цьому випадку потрібно пошукати інший варіант.

Зараз великою популярністю користуються столи і стільці трансформери. Це дуже зручний і економічний варіант. Дитина швидко росте, і незабаром меблі можуть стати йому незручною. Якщо крісло буде регулюватися по висоті, і в той же час, стіл теж можна буде відрегулювати, то меблі можна буде змінити, і один письмовий стіл прослужить максимально довго.

Крім цього, при виборі письмового столу, потрібно вирішити, чи буде дитина користуватися комп’ютером. У цьому випадку може знадобитися зовсім інша конструкція меблів. Якщо батьки купили дитині саме комп’ютер, потрібен спеціальний комп’ютерний стіл, де є місце для процесора, окрема полиця для принтера і спеціальна виїжджають стільниця для клавіатури і миші.