Універсальне постільна білизна, яке з легкістю можна було б використовувати і влітку, і взимку, давно потрібно ринку постільних речей. Але тільки зовсім недавно, завдяки створенню нових гіпоалергенних і легких утеплювачів, а так само розвитку технології ультрастеп, вдалося домогтися відчутного результату в створенні внесезонного постільної білизни. Завдяки впровадженню передових технологій і використання натуральних тканин на основі бавовни, АртПостель змогла створити дійсно високоякісні зразки постільної білизни типу «зима-літо».

Характерні особливості внесезонного постільної білизни

Протягом багатьох століть люди змінювали постіль зсімой на більш теплі, а влітку використовували більш легкі. Досить складна робота, що витрачається багато зусиль у домогосподарок, але вона повинна була бути виконана, інакше взимку можна було з легкістю замерзнути, а влітку отримати термічний шок від перегріву тіла через неправильно обраного покривала.

Але часи змінюються, як і технології, і зараз фахівцям вдалося створити позасезонні комплекти постільних речей, які відрізняються від стандартних комплектів тільки тим, що у них є особливий підодіяльник, який має особливу утеплену структуру. За допомогою технології ультрастеп вдається створювати безшовні підковдри, які служать довго, а за допомогою синтепону можна утеплити підодіяльник одним з найкращих теплоізоляційних матеріалів в світі.

Якщо говорити про синтепоні, то цей матеріал має приголомшливі теплоізоляційними властивостями і при цьому він абсолютно гіпоалергенний, не дивлячись на те, що це синтетичний матеріал.

Варто виділити кілька особливостей постільної білизни зима-літо:

 • Підодіяльник виконує роль одночасно і ковдри і покривала;
 • Завдяки застосуванню утеплювача взимку під синтепоновим підодіяльником ніколи не буде холодно;
 • Влітку ж під ним буде прохолодно завдяки використанню бавовняних тканин, які прекрасно пропускають повітря і вбирають вологу.
 • Всі ці позитивні якості позасезонних постільних спальних комплектів роблять їх надзвичайно популярними практично по всьому світу.

  З якого матеріалу вибрати комплект для спальні «зима-літо»?

  Найчастіше молоді домогосподарки не розуміють того, з якого матеріалу шиються найкращі постільні приналежності. Як вже говорилося вище, вся інновація позасезонних спальних комплектів полягає в наявності підодіяльника, який може одночасно виконувати і роль ковдри взимку, якщо в нього додати утеплювач, і роль покривала влітку і навесні, коли потрібно сховатися від протягу.

  Але з якої тканини шиються найякісніші позасезонні підковдри? Які комплекти найякісніші і зносостійкі?

  Якщо розібратися, то зараз частіше вибирають позасезонні постіль з бязі, сатину і попліну. У кожної з перерахованих тканин є свої позитивні і негативні якості.

  Постільна білизна типу «зима-літо», пошите з бязі, коштує дешевше інших. При цьому бязеві тканину прекрасно вбирає вологу, пропускає повітря, що позитивним чином впливає на терморегуляцію тіла сплячої людини.

  Сатин має привабливий блиск, щось на кшталт його з шовком. При цьому сатин краще попліну і бязі утримує тепло, але коштує дорожче інших тканин.

  Поплін ж має всі позитивні якості і сатину, і бязі, і при цьому має приємну шорстку поверхню. Але на відміну від сатину на поплінових постільній білизні не вийде поскользить, але при цьому тканину утримує тепло гірше сатину.

  Всі тканини — і сатин, і поплін, і бязь виготовляються з бавовни. Тому властивості у них дуже близькі.

  Якщо хочеться заощадити на покупці внесезонного постільної білизни, то краще вибрати бязевий комплект. Трохи дорожче буде коштувати більш привабливий попліновий комплект постільних речей типу «зима-літо». Сатинові ж коштують дорожче всіх, але мають ряд недоліків, хоча через шовкового блиску і високої теплоізоляції сатинові позасезонні постіль люблять більше за інших.