Навіть якщо митися по кілька разів на день, матрац з часом все одно отримує плями жовтуватого кольору. Що ж говорити про любителів «каву в ліжко», які ні-ні, та й проллють кілька крапель на матрац. Що допоможе позбутися від забруднень без істотних зусиль?

У статті зібрані найефективніші способи самостійної очищення матраца від співробітників ТОВ «ОК МАТРАЦ».

1. Провітрюємо

Запам’ятайте правило: «Щоб ваша ліжко завжди була чистою і свіжою, регулярно провітрюйте матрац». Найкраще рішення — щотижневе провітрювання. Краще на сонці (навіть взимку), оскільки ультрафіолет ефективно знищує хвороботворних бактерій.

Якщо неможливо винести матрац на свіже повітря, звільніть його від ліжка, і залиште в кімнаті з відкритим вікном на 4-6 ч. Не забувайте регулярно перевертати виріб на ліжку.

2. Боремося з запахом

За допомогою харчової соди дуже просто позбутися від неприємного запаху. Якщо в спальні з’явився несвіжий запах, проведіть чистку матраца содою. Для цього розподіліть соду тонким шаром по поверхні і дайте соді «попрацювати» на протязі 2-3 год. Після цього повторіть процедуру на іншій поверхні матраца. Після прибирання матрац матиме абсолютно свіжість.

3. Дезінфікуємо

Також для очищення матраца можна скористатися оцтом. Природно, що це не повноцінна хімчистка, але після обробки виріб стане набагато чистіше. Для операції знадобиться пляшка з розпилювачем, в яку потрібно залити 1 л води і ½ ч / л оцту 9%. Розпорошите суміш на поверхню матраца, після чого протріть його жорсткою щіткою, не забуваючи про боковинах і швах. Залишіть матрац на 1ч, після чого повторіть процедуру з іншого боку.

Концентрований оцет може бути використаний в якості засобу для виведення плям. Оцет потрібно розпорошити над плямою і протерти його сухою губкою без натискання. Дайте відстоятися 15 хв, після чого протріть місце обробки сухою тканиною.

4. пилосос

Пилосос необхідно застосовувати для очищення матраца, на думку фахівців ТОВ «ОК МАТРАЦ», не менше разу на 2 тижні для видалення пилових відкладень з швів, складок і бічних поверхонь.

5. Видаляємо плями за допомогою засобу для виведення плям

В’їдаються жирові плями видаліть домашнім засобом для виведення плям. Для його приготування потрібно змішати 2 ч / л пергидроля розчину і 1 ст / л мильної стружки. Готова паста наноситься на пляму і розтирається жорсткою щіткою. Після 5 хвилинної витримки паста видаляється зволоженою ганчіркою.

Адреса ТОВ «ОК МАТРАЦ»: Москва, ул.Чертановская, д.9, корп. 3. тел. гарячої лінії: +7 (800) 200-04-14.

Джерело: https://okmatras.ru/