Фірма Xiaomi проводить цивілізовану цінову політику, яка блискуче виражається на ринку роботів-пилососів. Співвідношення ціна / якість фірми дає можливість їй успішно переважати над конкурентами в цьому сегменті.

Популярні роботи-пилососи

Давайте розглянемо топ-3 самих реалізованих роботів-пилососів Xiaomi.

З числа найбільш відомих зразків у 2021 році можна відзначити:

  • Робот-пилосос XIAOMI Mi Robot Vacuum — Mop Essential. Необхідний для прибирання будинків невеликих і середніх розмірів. Має у своєму розпорядженні великою кількістю завдань: є чотири роботи для всмоктування сміття, може виробляти суху і вологе прибирання, відновити роботу там, де вона була припинена, 3 настроюються рівня води, управляється дистанційно за допомогою додатка, 3 ступені фільтрів і т. Д. Апарат може очистити навіть важкодоступні місця. Це досягається японським мотором, який забезпечує потужне всмоктування — до 2200 Па. За допомогою чотирьох режимів може прибирати не тільки пил, але і більші частки.

  • XIAOMI Mi Robot Vacuum — Mop1C. Пристрій, що має функцію сухого і вологого прибирання. Пилозбірник об’ємом 600 Мл. У мотора велика сила всмоктування — 2500 Па. Немає необхідності повторного проходу і пропуску при плануванні маршрутів. Робот з тонким корпусом, висота якого 8,2 сантиметра.

  • XIAOMI Mi Robot Vacuum STYJ02YM. Оновлена ​​лазерна навігація і підвищена сила всмоктування, яка складає 2100 Па. Оснащений двома режимами прибирання — сухого та вологого. Пилозбірник вміщує до 450 мл сміття. Час дії агрегату на повній зарядці — близько трьох годин. Бачок вміщує до 450 мл води. Робот-пилосос має в наборі зарядну станцію, підстильний килимок, кабель живлення, водну ємність, комплект для очищення, допоміжні фільтри.

Рекомендації по вибору пристрою

При покупці робота-пилососа необхідно звертати увагу на такі моменти:

  • Велике значення має місткість пилозбірника і оснащення агрегату фільтрами.

  • Робота. Потрібно вивчити додаток для управління, до якої міри його розуміє користувач.

  • Вартість. Основний фактор для придбання. Сьогодні існують зразки з набором необхідних функцій за прийнятною вартістю. Потрібно вивчити асортимент необхідних функцій у вибраного пристрою.

  • Наявність навігаційних приладів. Датчики дають можливість складання маршруту прибирання.

  • Найбільше час роботи.

Ціни на роботи-пилососи

Вартість робота визначається функціоналом і набором комплектуючих. На сайті https://pn.com.ua/ct/2131/ можна порівняти ціни на пилососи, досить відвідати будь-яку торговельну платформу, яких зараз в інтернеті безліч. Вартість роботів-пилососів в торгових точках Харкова починається від 6000 гривень.

Вирішуючи питання: чи потрібно купувати такий пристрій, відповідь має бути однозначним — варто! Ця високоякісне обладнання за більш ніж демократичну вартість. Ціна пристроїв з таким же набором функцій конкуруючих зразків більше в 1,5, а буває і в 2 рази.