Телевізор, холодильник, мікрохвильова піч, пральна машина-автомат і, звичайно ж, пилосос — це ті речі, без яких сучасна людина не мислить свого побуту. Пил накопичується в будь-якому житловому приміщенні, якими б чистими не були господарі.

Розуміючи, що часу на ретельне прибирання в наш активний вік досить не у всіх, розробники побутової техніки давно працювали над тим, щоб автоматизувати цей процес.

Так з’явилися роботи-пилососи, які за заданою програмою можуть прибирати приміщення без участі людини. Вони пересуваються, втягуючи весь попадається на шляху сміття. Після закінчення прибирання вони повертаються на базову станцію для підзарядки вбудованих акумуляторів.

Переваги роботів-пилососів

До незаперечних переваг пристроїв відносяться:

  • можливість ретельного прибирання;
  • невеликі розміри, що дозволяють пилососити навіть під ліжками і диванами, стільцями і столами;
  • проведення збирання без участі людини, і, як наслідок, економія часу власника.

На жаль, є у них і певні мінуси:

  • не всі роботи можуть прибирати в кутах і вузьких просторах;
  • складно провести прибирання в кімнатах, на підлозі яких знаходяться розставлені речі. Їх робот просто обходить, залишаючи простір неприбраним.

Kitfort КТ-511

Прикладом бюджетного варіанту служить робот Kitfort КТ-511 з мінімальною комплектацією. Вартість його становить близько 5000 рублів.

У цій моделі відсутні:

• турбощетки;

• обмежувач віртуальної стіни;

• пульт керування;

• база для зарядки акумуляторів.

Управляти роботом просто — потрібно лише включити харчування. Модель підійде для домовласників з мінімальними вимогами. Незважаючи на простоту, якість збирання не постраждає. Ні екрану, ні сенсорних клавіш у нього немає, але, в принципі, без них можна легко обійтися. Адже функцію «прибирання за графіком» використовують далеко не всі, багатьом зручніше запускати робота вручну.

З цієї ж причини можна обійтися і без пульта дистанційного керування, тому що дублюючі кнопки, як правило, є і на самому пристрої. База для автоматичної зарядки — це додаткова зручність, але не обов’язковий аксесуар. Без неї обійтися теж легко, скориставшись наявними на корпусі роз’ємом для зарядного пристрою.

Є у робота і приємні переваги: ​​оскільки турбощітка, Намотуюча при збиранні волосся, нитки, шерсть тварин, яку потрібно очищати спеціальним інструментом, у нього відсутня, то і процес обслуговування спрощується.

На відміну від класичних моделей, що мають одну бічну щітку, у Kitfort КТ-511 їх дві. Зрозуміло, що якість прибирання і швидкість у такого пилососа вище. За допомогою щіток він може збирати пил, що накопичується у косяків дверей, плінтусів, диванів. Для невеликих квартир і офісів ця недорога модель може стати оптимальним вибором.

Робот-пилосос Panda X500 Pet Series

Цей варіант дорожче (в районі 15000 рублів), тому у нього є функція «віртуальна стіна». Ця опція допомагає пилососа визначити простір, яке потрібно обійти. Принцип роботи віртуальної стіни наступний: вона посилає невидимий інфрачервоний промінь, робот виявляє його і за його межі обмеженою області не виїжджає. Зручно це тим, що він не зіткнеться і не зашкодить предмети, що стоять на підлозі, не впаде зі сходів, що не затягне штори та інше.

Крім цього, позитивним моментом є те, що відсутня центральна турбощітка, на яку намотуються нитки, шерсть тварин, волосся. Прибирати такий агрегат може за розкладом, хоча запрограмувати час прибирання можна.

Робот-пилосос Neato Botvac D85

Модель Neato Botvac D85 варто зазвичай не менше 38000 рублів. Робот може не просто видалити з поверхні пил, але і обробити її вологою серветкою. Завдяки унікальній системі орієнтації на основі лазерів він не впаде зі сходів, не зіткнеться із стінами, визначить найбільш забруднені ділянки, які обробить більш ретельно.

На поточний зарядку батареї вказує, що світиться обідок навколо кнопки із зображенням будинку. Для перенесення є ручка, яка ховається в нішу між кнопками. Одночасно ніша забезпечує доступ до пилозбірнику, в відсіку якого є Micro-USB роз’єм і вимикач харчування. Контакти для зарядки розташовані в задній частині корпусу. Вдале розташування його забезпечує надійний контакт з базою.

Як бачите, вибір моделей роботів-пилососів дуже великий. А вже який апарат вибрати, залежить від ваших уподобань і фінансових можливостей.

Якщо ви зацікавилися таким сучасним і потрібним помічником, як робот-пилосос, тоді вам на цей сайт https://icleborus.ru/ Там вас чекає великий вибір техніки по відмінним цінами.